2726
عنوان

سلام ی روش گیاهی صددرصد برای تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 3112 بازدید | 83 پست

@ساغرگلبانویی   عزیز این تاپیك رو كلا بخون انشالله نتیجه میگیری

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

@_fandoghi_   این تاپیك رو بخون

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mrs_zzamani   عزیزم این تاپیك رو بخون

تاپیک خوبی بود گمش کردم 

@haste1364   اینو بخون

2728
زن دایی من ی سال حامله نمیشد دکتر میگفت تخمدان بسیار تنبل و ضعیفی داره بعد مصرف این الان بچه دومشم ح ...

خانمي باردار شدين؟

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
خانمي باردار شدين؟

باید ی هفته دیگه صبر کنم ببینم چی شد

باید ی هفته دیگه صبر کنم ببینم چی شد

انشالله خوش خبري

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
انشالله خوش خبري

انشالله