2737
2734
بچه ها من خیلی استرس دارم ساعت 5 صبح رفتم زیر سرم از ساعت 9 هم اومدم سر کار برام دعا کنید همه چی ...

گلم سعی کن به چیزای خوب فکر کنی بگو ک من بهترینم ما عالی پیش میریم همه چی فوق العادس حال دلتم خوب میشه

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام بچه ها همتون تل گ رام یاواتساپ دارین؟

نظرتون چیه اونجا دورهم جمع شیم؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
🦋ميكروبليدينگ ابرو به روش فيبروز بدون درد و خونريزى،كاملا طبيعى،
---تنها در يك جلسه
---بهترين روش براى پركردن طبيعى ابرو
---بدون آسيب به ريشه ابرو
🦋ليفت مژه با روش درمانى

✔ اینستاگرام  phibrows_nedaa@
2731
2738
سلام عزیزم من هستم😍 گم کرده بودم تاپیکووووو😓😓

سلام خوبی عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
خوبم فدات شم مرسی تو چطوری؟😍

من زیاد خوب نیسم

خدا نکنه خوب نباشی چی شدی گلم؟؟

باشوهرم قهریم

2706