2737
2734
بچه ها من خیلی استرس دارم ساعت 5 صبح رفتم زیر سرم از ساعت 9 هم اومدم سر کار برام دعا کنید همه چی ...

گلم سعی کن به چیزای خوب فکر کنی بگو ک من بهترینم ما عالی پیش میریم همه چی فوق العادس حال دلتم خوب میشه

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها همتون تل گ رام یاواتساپ دارین؟

نظرتون چیه اونجا دورهم جمع شیم؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
🦋ميكروبليدينگ ابرو به روش فيبروز بدون درد و خونريزى،كاملا طبيعى،
---تنها در يك جلسه
---بهترين روش براى پركردن طبيعى ابرو
---بدون آسيب به ريشه ابرو
🦋ليفت مژه با روش درمانى

✔ اینستاگرام  phibrows_nedaa@
2728
2738
سلام عزیزم من هستم😍 گم کرده بودم تاپیکووووو😓😓

سلام خوبی عزیزم

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
خوبم فدات شم مرسی تو چطوری؟😍

من زیاد خوب نیسم

خدا نکنه خوب نباشی چی شدی گلم؟؟

باشوهرم قهریم

2706