2733
2734
عنوان

امروز تولد پسرم (زندگيم)بود+خاطره زايمان

| مشاهده متن کامل بحث + 2490 بازدید | 105 پست

بعد از چن دقيقه صداي ي گريه اروم و شيرين رو شنيدم كه اشكام بند نميومد الانم يادم ميوفته همونجور ميشم خدا بهم يه پسر داد(روزي صدهزار مرتبه شكرت خداي خوبم)

پسرم دنيامه.🧿خدايا شكرت❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همونموقع هم دكتر توضيح داد كه تا١٢ ساعت سرت رو بلند نكن وگرنه سر درد ميگيري منم هركاري دكتر گفتو رعايتكردم خداروشكر مشكليم نداشتم از زايمانم خيلي راضي بودم،،پسرم ساعت ١٢:٥٥دقيقه ظهر٢٠خرداد٩٧به دنيا اومد و با خودش براي منو باباش زندگي اورد

پسرم دنيامه.🧿خدايا شكرت❤️
2731
ای سزارین شدی منتظر بودم از طبیعی بگی

منم همینطور

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
عزيزم من خودم شيريني زياد ميخوردم قبل بارداري كلا شيريني دوسداشتم..ولي همسرت بايد ي چيزايي بخوره خيل ...

يني شيريني طبعش گرمه؟؟زياد بخورم پسردار ميشم؟شيريني خشك يا خامه اي.،؟

مثل منی😭😭، بزور یه دکتر پیدا کردم سزارین کنه اونم میگه باید درد طبیعی بگیرتت بعد😭

دکتر من خودش گفت طبیعی زایمان نکن چرا بدنتو خراب میکنی خودشم دخترشو سزارین ب دنیا آورده بود حیف ک خودش نیست تو بیمارستان خواهرش هست تو صارم ک هزینش خیلی بالاست

2706