2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم ده روزپیش قبل رفتنش به سرویس واسم یه شاخه گل دادالبته ازپارک توبلوارکنده بود ههههههه ولی خوشم اومدقدم هم نمیشه بزنیم چون استراحت مطلقم واسه بارداری ،اخلاقش بدک نیست راضیم ازش خداروشکر

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
اون تعطیلات رفته بودیم مسافرت خواهر شوهرم دست به دست با شوهرش میچرخید بخدا با حسرت نگاه میکردم میگفت ...

منم همینم عزیزم.بخدا حسود نیستم ولی بعضی وقتا با دیدن گفتگوی ساده ی زن و شوهرا دلم می شکنه

با اینکه وضع مالیمون خیلی خوبه و خودمم ظاهرم خیلی خوبه ولی از درون متلاشی هستم😔😔

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2728
اره اینم راست میگی  ولی خب باز اون گل رو داره که عکسشو گذاشته

خودت برای خودت گل بخر. روش یه کارت بزن برای خودت بنویس عاشقتم . چرا وایسادی دیگران خوشحالت کنن. خودت خودتو شاد کن. همسرت هم کم کم یاد میگیره. میرید بیرون دوست دارید دست تو دست هم باشید شما دستشو بگیرید. ببخشیدها ولی iq مردها کمتر از اونیه که ما خانم ها انتظار داریم خودشون حدس بزنن و بفهمن ما چی دلمون میخواهد. به مردها بابد دقیق و مشخص بگید چی میخواهید تا انجام بدن

منم همینم عزیزم.بخدا حسود نیستم ولی بعضی وقتا با دیدن گفتگوی ساده ی زن و شوهرا دلم می شکنه با اینکه ...

سلام برید مشاوره زودتر

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من الان دوهفته هس باهاش قهرم دلم شدید گرفته بخاطری ک چای دیر اوردم براش خیلی حرفای زشت زد بهم میگه م ...

الهی عزیزم دلت شکونده باحرفش ،خداکنه اخلاقش درست شه خودت ناراحت نکن نروسمتش تاادب شه

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
خودت برای خودت گل بخر. روش یه کارت بزن برای خودت بنویس عاشقتم . چرا وایسادی دیگران خوشحالت کنن. خودت ...

اخه برا خودم گل بخرم لدت نمیبرم که 

من بارها شده دستشو گرفتم ولی هر بار خواستم دستمو ول کنه

2740
منم همینم عزیزم.بخدا حسود نیستم ولی بعضی وقتا با دیدن گفتگوی ساده ی زن و شوهرا دلم می شکنه با اینکه ...

منم میگم ظاهر زندگیم خوبه ولی خوب نیس از نظر روحیم 

اون روز خواهر شوهر میگفت یعنی من خوشبختم از منظوره حرفهایی که میگفت بهم فهمیدم ولی خواستم بکم من هیچ خوشبخت نیستم ولی نمیشم گفت بدبختم یه زندگیه بی روح دارم

سلام برید مشاوره زودتر

هیچ وقت نمیشه  کسیکه خودشو زده به خوابو بیدار کرد

خیلیا تو حسرت قیافه و پول من هستن و منم  دقیقن تو حسرت آرامش و خوشی های هر چند ساده شون هستم

ولی با این حال در تلاشم وصعیتمو درست کنم و سعی کردم اول از همه خودمو درست کنم بعد برم سراع شوهرم☹

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  

اسی مدام از خودت جلو ایینه تعریف کن شاد باش باشگاه برو سرگرمی داشته باش .گاهگاهی از قیافه و هیکلش و بوی دهنش و همه چیش ایراد بگیر قبل از اینکه اون ایراد بگیره  باور کن تاثیر داره 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
من فکر میکنم اینها همه تو فیلمهاس یا عکسهای تو اینستا همش واسه کلاس گذاشتن جلو بقیه س بیشتر مردها هم ...

یه دوستی دارم وای نمیدونی همه اش عکسهای عاشقانه شوهرش میاد چه پیامهایی که نمینویسه زیرش چه سوپرایزهایی خوش بحالش

منم میگم ظاهر زندگیم خوبه ولی خوب نیس از نظر روحیم  اون روز خواهر شوهر میگفت یعنی من خوشبختم ا ...

منم ظاهر زندگیمو جلو همه حفظ میکنم ولی مث تو داغونم😣خدا کمک کنه فقط

اسی مدام از خودت جلو ایینه تعریف کن شاد باش باشگاه برو سرگرمی داشته باش .گاهگاهی از قیافه و هیکلش و ...

اره منم ایراد میگیرم حتی چیزی گفتنی از خواهر مادرشم میگم قبلنا نمیگفتم ولی الان میگم 

هی میگم داری کچل میشی من دوست ندارم

2706