2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم ولی ادم دیگرانو میبینی دلش میخواد ی بار هم شده تجربه اشو کن

من که بخدا عقده ایی شدم

بعضا میگم کاش فرصت دوباره انتخاب کردن بود کاش با کسه دیگه ازدواج میکردم کاش کسی بود که عاشقم بود

2731
منم شوهرمن خیلی هم بددهنه خیلی شدید خسیس 

خدا کمکت کنه 

شوهر من اصلا هیچی نمیگه حتی تو دعواها انگاز لاله من زیاد داد میزنم 

قهر میکنه و بشدت کینه ایه 

نت من ایراد داره دیر پست میشه

تو اینستا به استوری های دوستام نگاه میکنم همه لش سواپرایز و گل و کیک و تگ کردنو حرفهای عاشقانه واقعا ...

اخه اینا هم یه بخشیش اداس و برای اینه که به دیگران ثابت بشه همو دوس دارن ..ولی خب چرا یه بار مطرح نمیکنی براش شاید خودش متوجه نیس یا اینجوری بار نیومده باید یکم رو خودش کار کنه

اخه اینا هم یه بخشیش اداس و برای اینه که به دیگران ثابت بشه همو دوس دارن ..ولی خب چرا یه بار مطرح نم ...

بهش میگم بارها گفتم حتی گفتم از پارک بکن بده اصلاااا انگار چوب خشکه

هر چند الان بده هم برام‌مهم نیس

2738
تو اینستا به استوری های دوستام نگاه میکنم همه لش سواپرایز و گل و کیک و تگ کردنو حرفهای عاشقانه واقعا ...

از روی عکسها و استوریهای اینستا قضاوت نکن شرایط زندگی دیگرانو. چون ۹۰ درصد واقعی نیستن

بهش میگم بارها گفتم حتی گفتم از پارک بکن بده اصلاااا انگار چوب خشکه هر چند الان بده هم برام‌مهم نیس

بعضی ادما اینجورین خیلی سختشونه ابراز علاقه..یا براشون لوسه..طرف مقابلشون اذیت میشه من خودمم اینجوری بودم ..فک میکردم محبت کردنم با چیزای دیگه باید مشخص شه ..که وقتی بهم گقته شد دقیق و روشن شد برام که اون ادم چه برداشتی از حس و رفتارامم میکنه خیلی ریز ریز تغییر دادم خودمو...ولی طرف مقابلم هم کاملا باز کرد قضیرو برام گفت که دقیقا توقعش چیه

خدا کمکت کنه  شوهر من اصلا هیچی نمیگه حتی تو دعواها انگاز لاله من زیاد داد میزنم  قهر می ...

من الان دوهفته هس باهاش قهرم دلم شدید گرفته بخاطری ک چای دیر اوردم براش خیلی حرفای زشت زد بهم میگه میری تو خیابونا ک ... میدی همیشه قهر چ من مقصرباشم چی اون من باید منت کشی کنم ولی این دفعه اصلاقصدشو ندارم

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙

ببخشید استارتر عزیزم مزاحم تاپیکت شدم 

دوستان 

میشه خواهش کنم برای من گزارش بزنید لطفااااااااااااااااااااااااااا...بوسس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1847617/یه-خبر-بدم-که-از-خوشحالی-سکته-کنیدددد-خودمم-باورمم-نمیشه?postId=93145465

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2281580/خیلی-ناراحتم-داغونمم?postId=75526272

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
2706