2737
2739
عنوان

شما تولداتون شوهراتون چیکار میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیک نگرفته تاحالا چون نکا خودش شیرینیجات دوستنداره 🤪ولی همیشه دسته گلو گرفته 

تولدامم همشه هدیه بوده وگل 

سوپرایزیم ک شدم خیلی بهم حال داد تولدم بود شوهرم اصلا به روش نمیورد منم باورکردم انگاری یادش رفته بودکلی ناراحت بودم صبح ک رفت سرکارنزدیکای ظهربود زنگ زد بهم گفت بروخونه مامانت اینا چیه همش خونه ای منم حرصم گرفت ک چرا اینجری میکنه امادشدم کیفم برداشتم زیره کیفم یه کارت بود ک توش۲میلیون پول هدیه بود وبا یه نوشتهی خیلی قشنگ عصرشم ک ازسرکاراومد واسم گل گرفته بوو 😁

2731
2740

خودشو میزنه به اون راه منم فقط گریه میکنم

اما تولد مامانش یادش نمیره یقه جر میده به خاطر اون عن خانم 

عن خانمم تولد منو که کلا تبریکم نمیگه اما جاریمو دعوت میکنه شامی ناهاری چیزی پیش من بهش کادو میده عقده هاشو خالی میکنه لجن

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

من مجردم ولی دوستام همش منو سوپرایز میکنن مثلا یه بار تو کافه برام آهنگ تولد گزاشتن کیک آوردن البته اونموقع دوست پسرم با دوستام هماهنگ بود شبشم زفتیم وسایل خریدیم رفتیم تو یه سالن همه چیزو اماده کردیم دوستای صمیمیمو دعوت کردیم همون موقع اودن تا شب کوبیدیم😍😍😍

همیشه یادشه کیک میگیره برام 

برای کادو هم سال اول ازدواج برام گوشی گرفت اما سالهای بعد فقط کارت هدیه و پول داد

سوپرایز بازی درنمیاره خداحفظش کنه راضیم

ولی من همیشه سوپرایزش میکنم برق خاموش میکنم کلی مهمون دعوت میکنم اصلا یه وعضی

هر سال یه جوریه.یه سال رستوران.یه سالم صبح قبل از اینکه از خواب بیدار شم بادبادک و اینا گذاشته بود با کیک

وقتی بیدار شدم سوپرایز شدم.یه بارم فامیلها رو دعوت کرد رستوران

البته تا الان سورپرایز نشدم همه رو از قبل فهمیده بودم.حتی کادو ها رو یواشکی پیدا کرده بودم قبلش

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
2706