2733
2739
عنوان

شما تولداتون شوهراتون چیکار میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

شوهر من انقدر کاراشو ناماهرانه انجام میده که تاحالا سورپرایز نشدم پارسال خونه مامانم اینا نشسته بودم خودم گفت پاشو میخوام بادکنک بزنم 😂😂😂 

امسالم که حامله بودم استراحت مطلق بازم خونه مامانم اینا کیک گرفت 

هر سال پول میده کادو ۲۰۰-۳۰۰ این حدوداست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچ کاری. گاهی یادش میره خودم بهش یادآوری میکنم. البته از روز اول بهم گفت از من توقع نداشته باش من گرفتارم بلد هم نیستم از این کارها بکنم😁

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2738

سال اول عروسیم انگشتر خرید 

سال دوم دستبند نقره 

سال سوم که امسال باشه با ۱۰ روز تاخیر

۲۰۰تومن پول که هر چی خواستم بخرم 

همینجور پیش بره ۱۰ سال دیگه یه پولم ازم دستی میگیره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

فقط اولین تولدی که سورپرایزم کرده اولین تولد موقع نامزدیم بود اونم آنچنانی نبود قهر بودیم شب درمونو زدن اول خودش بای کیک شکلاتی که شمعای روش روشن بودن و خانوادش پشت سرش اومدن تو

تولدای بعدیم چرت بودن حتی امسال قصد دارم تولد نگیرم تا ببینم کسی یادش میمونه یا نه🤔🤔🤔

منکه تولدم اخر اردیبهشت  بود دیونه سکتم داد از سرکار ک تومد خودشو زد ب مریضی ک ای مردم ای فلان شدم منم کلا گفتم این یادش رفته دیگه رفتم زنگ زدم ب دوستش بیا اینو ببر دکتر از دست رفت یهو دیدم یه هیئت ریختن تو خونه ساعت 12شب😂😂بعد فهمیدم همش صحنه بوده میخواسته ذهن منو دور کنه ...یه دستبند و یه مانتو برام گرفته بود دوستامم هر کدوم جدا یه چیزی خریده بودن ولی واقعا سورپرایز شدم😊

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
من بچه تهرانم ولی واسه شرایط کاری اومدیم جنوب  

عزیز من دیروز ازمایش بتا دادم ۲۷۸ بود دکتر گف کمه باز باید ازمایش بدم بنظره خودت ک تجربه کرده خوبه مشکلی نیس

البته با ۲ روز تاخیر دادم 

امروزم ک شد ۳ روز تاخیر

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
خخخحخخ چه پیگیری بودی کادو هارو هم پیدا کردی

آره.خیلی فضولم😅گذاشته بود تو کمد لباسش.بلد نیست زیاد پنهانکاری کنه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت