2737
2734
عنوان

دلم خیلی پره،هیچ جوره حالم خوب نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 17 پست
ببین اگه لیسانست میخوره بگو بزار برا اموزش و پرورش استخدامیش بخونگ اونجام ک محیطش زنوتس رو دخترامم ن ...

مامان من معلم بازنشسته ست

سهمیه هم دارم واسه استخدامی اموزش پرورش

ولی اجازه نمیده 

خب فداتشم‌چرا اخه اونکه دیپلم داش الان دکترا داره و کار داره حتما هم ولی توایی ک هشت سال کوچیکتربودی ...

کاملا موافقم، خودتو ول کردی چسبیدی به شوهرت و تامین نیازهای اون ، حالا هم ازت زده جلو و طبیعیه که خودشو بالاتر ببینه

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیذاره  نه بیرون برم نه درس بخونم نه کار کنم نه باشگاه برم میگم که جدیدا خونه ی مام ...

اونوقت با این خصوصیاتی که داره الان ناراحتی که نکنه دوست نداشته باشه؟ یعنی حاضری تو قفس باشی تحت اوامرش باشی ولی ولی دوست داشته باشه؟ عجبا 🤔🤔🤔

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان