2737
2734

نه ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم هفت ساله پسر 

و چهار ساله دختر

نه ساله بدون خانواده م یا شوهرم بیرون نرفتم چون دوست نداشته شوهرم 

تا یکسال پیش حتی تلگرامم نداشتم چون دوست نداشت

خیر سرش تحصیل کرده هم هست 

دوست دختر زیاد داشت و خیانت میکرد ، بخاطر بچه هام حتی به روم هم نیاوردم

ولی یک سالی بود خیلی ابراز علاقه میکرد بهم خیلی خوب بود . 

الان نزدیک دو هفته ست خیلی سرد شده 

بکوب داره میخونه واسه آزمونی که واسش خیلی خیلی مهمه و سرنوشت ساز 

منم همه جوره ساپورتش کردم که فکرش مشغول نشه

ولی جوری شده که نمیذاره دیگه حتی با خانواده م جایی برم ، قبلا مسافرت هم اجازه میداد باهاشون برم الان حتی جرأت نمیکنم بگم برم خونشون

خیلی خشک و رسمیه روابطمون

حرف طلاق زیاد میزد من قبول نمیکردم البته تو دعواها 

ولی الان من میگم طلاق اون میگه نه

خب معلومه هم فکرش بهم میریزه واسه آزمونش هم باباش اجازه نمیده

حالم خیلی خرابه 

ده روزه اصلا بهم نزدیک نشده 

نه واسه اون 

واسه دل خودم ،طاقت نمیارم 

یکسره دوست دارم گریه کنم 

چیکار کنم راهنماییم کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من الان یک ماه و نیمه رابطه نداشتم مشکلی هم نداریم خیلی هم خوبیم  بعدش هم ازمون داره به ...

نه قضیه م رابطه نیست من اونقدرا هم گرم نیستم 

ولی قبلا تا سه هفته پیش هفته ای پنج شب و رابطه داشتیم 

البته اون من مایل نبودم زیاد ولی نشون نمیدادم

2728
عزیزم من الان یک ماه و نیمه رابطه نداشتم مشکلی هم نداریم خیلی هم خوبیم  بعدش هم ازمون داره به ...

یعنی واقعا واسه آزمونشه؟مدام فکر میکنم دیگه دوسم نداره و داره زندگیم و جوونیم هدر میره 

با وکیل هم صحبت کردم 

ولی بازم بخاطر این دوتا بچه راضی به طلاق نمیشه نمیتونم ازشون جدا بشم

عجب مردای پیدا میشنا البته بنظرم همش از بی تجربگی و سن کم ازدواج کردنو و تحصیل دانشگاهی نداشتنه(از نظر سواد نمیگم برا اینکه بالاخره ۴سال دیرتر شوهر میکنی چارتا تجربه جمع میکنی اعتماد بنفست بیشتره میتونی راحتتر بدونی کجا بری چطور مدیریت کنی چون مستقل بودی،لطفا جبهه نگیرین)

...
عجب مردای پیدا میشنا البته بنظرم همش از بی تجربگی و سن کم ازدواج کردنو و تحصیل دانشگاهی نداشتنه(از ن ...

من لیسانس داشتمدازدواج کردم البته سه ترم مونده بود تا تموم شد بعدش

شوهرم سنش هشت سال بیشتراز منه

دیپلم داشت همون سال شروع کرد درس خوندن و الان دکترا میخونه

2740
من لیسانس داشتمدازدواج کردم البته سه ترم مونده بود تا تموم شد بعدش شوهرم سنش هشت سال بیشتراز منه د ...

خب فداتشم‌چرا اخه اونکه دیپلم داش الان دکترا داره و کار داره حتما هم ولی توایی ک هشت سال کوچیکتربودی و لیسانسه درجا زدی الان ناراحتی نمیخوام داغتو بیشتر کنم‌منظورم اینه یکم بفکر خودت باش ی تکونی بخودت بده حالا یا بیشتر برا خودت وقت بزار یا کار یا تحصیلاتت اینجوری مستقل ترمیشی دیگه انقد ححساس نمیشی پی جزییات نمیری شوهرتم افتخار میکنه بت دیگه اون مدام دنبال توئه 

مثلا میتونی توام برا ی آزمون استخدامی استارت بزنی 

...
خب فداتشم‌چرا اخه اونکه دیپلم داش الان دکترا داره و کار داره حتما هم ولی توایی ک هشت سال کوچیکتربودی ...

عزیزم نمیذاره 

نه بیرون برم

نه درس بخونم

نه کار کنم

نه باشگاه برم

میگم که جدیدا خونه ی مامانمم نمیذاره برم یا با خانواده م جایی برم 

عزیزم نمیذاره  نه بیرون برم نه درس بخونم نه کار کنم نه باشگاه برم میگم که جدیدا خونه ی مام ...

ببین اگه لیسانست میخوره بگو بزار برا اموزش و پرورش استخدامیش بخونگ اونجام ک محیطش زنوتس رو دخترامم نظارت دارم دیگه تو خونم درس میخونم

...
2706