2737
2734

به یه روانپزش  نیاز داره

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خو بالاخره دوسش داری یا ازش متنفری؟؟

من ترانه هاش دوست دارم و نسبت به خودش هم حس خاصی ندارم!!!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی شما اگه از کار یه مکانیک خوشتون بیاد و ماشینتون تمیز و خوب براتون درست کنه!!!   حتما باید ...

نه ولی تتلو کلا توهین میکنه همش...آبروی ما رو و خودشو تو گرجستان برده😣

2731
2740

یکی از دوستام میگع این گل میکشع مینویسع گل میزنع میخونع گل میخورع گوش میدع 

واقعا ی مشکل روانی جدی دارع

کی هس ک ب مادر و پدرع خودشم رحم نکنع

اهنگاعه قیلی ویلی ومسخره بازیش افتضاااااااحع

نه ولی تتلو کلا توهین میکنه همش...آبروی ما رو و خودشو تو گرجستان برده😣

آبروی اون ربطی به ما نداره!!!   بی خودی حرص نخور!!!   بعد اون ابرویی که با دو تا فحش یه خواننده می ره همون بهتر بره!!!!  

نهایتش ابی یا گوگوش یه کنسرت می زارن ابرو برمی گرده!!!!!!!!°°

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
مطمئنن اگه بی شخصیتشو درمقابلم نشون بده دیگه پامو اونجا نمیزارم

موضوع اینه که من کنسرتش هیچوقت نمی رم تا شخصیتش آزارم بده!!!   من در نهایت تو خونه کلیپ هاش دانلود می کنم!!!!   شخصیتش هم به خودش و کسانی که می رن کنسرت هاش مربوطه!!! 

قرار نیست همه مردم دنیا مطابق میل من رفتار کنن!!!

موضوع اینه که من کنسرتش هیچوقت نمی رم تا شخصیتش آزارم بده!!!   من در نهایت تو خونه کلیپ هاش دان ...

واسه من شخصیت اون سلبریتی خیلی مهمه ...آره قرار نیس همه مطابق میل من باشن ولی مسلما من از کسی خوشم میاد که بین اون همه مطابق میل خودم باشه! کسی که به جنسم توهین کنه هیچ وقت آهنگاشو گوش نمیکنم...

توی یکی از مصاحبه های قدیمیش گفته که من همین الان میتونم برم اون ور آب به همه اعتقادات توهین کنم نمی ...

وقتی رفته بود اون طرف و به اعتقادات توهین کرده بود  یکی از آخوندهای مجلس گفته بود تتلو مرتده و قتلش واجبه!!!!!!!!!!      بعد تتلو یه کلیپ گذاشته بود    که فلانی آدم تر از پیدا نمی شد که حکم ارتداد بده و کلی بهش خندیده بود و ایل و تبارش به فحش کشیده بود!!!!

کلا فیلمیه برای خودش !!!   و به نظرم خوب همه رو سر کار گذاشته !!!!!!!!

2706