2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ترانه هاشو خیلی دوست دارم!!!   ولی خوب از خودش خوشم نمیاد  مخش بر اثر مواد تعطیل شده!!   و سبک زندگیش ربطی به من نداره!!!  زندگی خودشه هر جور دوست داره زندگی کنه!!   ولی ترانه هاش گوش می دم و لذت می برم!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!

من اهنگای قبلشودارم

الان کلا چرت میگه خوشم نمیاد

اَمـــٰان اَز اون روزی کـِــــه دوزاریـــم 👻پیشِ خــــودِش فِــکْ کُنـِـه کـِـه تــراولــه ...       ایــن حکـــایت بعضیـــــاس تو            نی نی سایـــت...                                                   
2740
پسرم اهنگاش ویواشکی گوس می ده اعصابم خورد میشه بااون کلمات بی ادبی که می گه خاک تو سرش

هی خواهر شما که باز پسره دخترا با آهنگاش فیلم میگیرن میفرستن میزاره استوری😐

یعنی شما اگه از کار یه مکانیک خوشتون بیاد و ماشینتون تمیز و خوب براتون درست کنه!!!   حتما باید از خودش هم خوشتون بیاد!!!   

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
2706