2737
2739
عنوان

تجربه من از خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 59096 بازدید | 129 پست

منم بچه اولمه ب نظر من همه چی واجبه بخری من همه چی خریدم تخت کمدویترین جدا میز ارایش... حتی رورویک.... کلا شد14میلیون با عروسکو گل سرو.... میگیناضافسولی همه چی بکار میاد

زندگی کن...زندگی قشنگه  
اره. اینقدر از جهزیه ضرر کردم ک نگو. قابلمه چدن گرفتم روی گرفتم مس گرفتم سرامیگی گرفتم یه نمونه تفلو ...

بذار یک چیزی تعریف کنم واست که بفهمی حرف مردم باد هواست

من تازه باردار شده بودم خونه دایی شوهرم بودم عروس خاله شوهرمم یک بچه دوساله داره اونم اونجا بود بعدش پتوی این بچه از این نوزادیای کوچولو بود که بچه رو کامل نمیپوشوند منم گفتم فلانی تو که مامانت زحمت کشید کاش یک پتو‌بزرگتر میگرفتی اینو نمیگرفتی که تا چندوقت واست بچه راحت باشی

زن دایی شوهرم گفت نه چرا یکی وظیفشون بوده دوتا بخرن یکی بزرگ یک کوچک

دختره طفلی خیلی ناراحت شد گفتم کی گفتا وظیفست همش لطفه بعد به دختره ببخشید من اشتباه کردم که اصلا گفتم نمیدونستم بقیه سواستفاده میکنن

دست مامانت درد نکنه هرچی گرفت الانم به شوهرت بگو دست تو جیب مبارک کنه بزرگترش رو بگیره

اومدیم خونه مادرشوهرم گفت خدا خیرت بده که اینجوری جواب دادی دختر طفل معصوم خیلی خجالت کشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا به کسی ربطی نداره به نظرم حتی بخواد بیاد سیسمونی رو ببینه!!  من که به هییییییچ کس سیسمونی ...

آخ کل گفتی

من سر جهیزیمم نذاشتیم کسی بیاد ببینه با اینکه رسم داشتیم مامانم گفت هرچی خریدم واسه دخترم خریدم به بقیه چت ربطی داره فضولی کنن

بذار یک چیزی تعریف کنم واست که بفهمی حرف مردم باد هواست من تازه باردار شده بودم خونه دایی شوهرم بود ...

اره واقعا دست درد نکنه.منم ب مادر شوهرم جواب میدم ولی از اونجایی ک اون خالمه و زبون منم ب همینا بردا و اون ازم بزرگتره هنوز مونده تا به اون برسم😓

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2728
منم بچه اولمه ب نظر من همه چی واجبه بخری من همه چی خریدم تخت کمدویترین جدا میز ارایش... حتی رورویک.. ...

عزیزم مبارکت باشه به دل خوش استفاده کنی ولی خب هرکسی بسته به شرایطش و وسع مالیش خرید میکنه منم چون اطرافیان بچه زیاد دیدم اونایی که استفاده نمیشد از نظر خودم رو نخریدم

اره واقعا دست درد نکنه.منم ب مادر شوهرم جواب میدم ولی از اونجایی ک اون خالمه و زبون منم ب همینا بردا ...

نه خداییش مادرشوهر من نه سر جهیزیم حرفی زد چون جهیزیم کامل بود یک روز فقط اومد خونمون که یک سری خرده ریز شوهرم رو بیاره مامانم تک تک جهاز رو نشونش داد گفت من نشون کسی نمیدم ولی شما فرق داری اونم در هر کابینت و کمدی که باز شد گفت ماشالله دستتون درد نکنه مبارکشون باشه

سر سیسمونیم خودش گفت زیاد نخریا من واسه دخترم زیاد خریدم هنوز کالسکه و روروکش رو استفاده هم نکرده

2740
نه خداییش مادرشوهر من نه سر جهیزیم حرفی زد چون جهیزیم کامل بود یک روز فقط اومد خونمون که یک سری ...

خوشبخالت ما ن تنها تشکر نکرد بلکه گفت هرچی هس برا خودشه. این در صورتی بود ک از همه چیز دو سه تا داشتم. ولی بازم بعضی وقتا مدل جدید چینی و ارکپال و...میبینه میگه فرزانه【دختر عمو شوهرم ک میگفتن بیا اونو بگیر ولی اون گفته من دختر خالمو دوس دارم】برا جهزیش اینا خرید. میگم خو موقع جهزیه من از اینا نبود منم ظرفای مد همون زمانو خریدم اون موقع گرون ترین و بهترینش هموناس ک من دارم

برا خرید عروسی همرامون بود رفتیم لوازم ارایشی بخریم یه کرم پودر گرفتم برگشت گفت باید توهم برا شوهرت ...

نه اصلا رو نده

به مامانت نگو

نذار رو در رو بشن که بخ واد کنایه بزنه به مامانت

من خودمم اول زندگی همینجور بودم

ولی بعد فهمیدم باید پوستم کلفت باشه

نه اصلا رو نده به مامانت نگو نذار رو در رو بشن که بخ واد کنایه بزنه به مامانت من خودمم اول زندگی ...

اخه مادر شوهرم خالمه. ما بندریم اونا شیراز. رو در رو هم نشن اون مثلا زنگ میزنه احوالپرسی هی میگه فلانی برا دومادش این کارو کرد برا دخترش فلان چیز خرید و...

بذار یک چیزی تعریف کنم واست که بفهمی حرف مردم باد هواست من تازه باردار شده بودم خونه دایی شوهرم بود ...

خب جلو جمع شما نباید این حرفو میزدی بهش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706