2733
2739
عنوان

چرا خدا بین بنده هاش فرق میذاره؟

4801 بازدید | 192 پست

هیچکیو ندارم باهاش درد دل کنم میخوام یکم اینجا حرف بزنم سبک شم😭

چرا یه عده از بچگی تا بزرگی غرق در آرامش و خوشبختی هستن یه عده هم مث من از اول عمرم تو فشار روحی جسمی ماااااالی بودم و هستم؟ دلم میخواد برم مشهد دلم میخواد برم اونجا بشینم انقد گریه کنم تا کوووور بشم اما نمیطلبه...دارم میمیرم از افسردگی😭مریضی یه طرف بی پولی یه طرف تنهایی یه طرف دوری از فامیل و خانواده یه طرف شوهرمم همش سرکاره صبح که خوابم میره شب که میاد شام میخوره میخوابه یک سال و نیمه نرفتم شهرم 😭 بچه کوچیک تو دستمه نه باشگاه میتونم برم نه سرکار صبح تا شب چپیدم تو این چهار دیواری لامصب تفریحم شده رفتن خونه مادر شوهر حرص خوردن از دست پدرشوهر...

دلیلش به زندگیهای قبلی و بعدیمون مرتبطه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اخی عزیزم .چی بگم والا .همش حکمت خداونده ما خبر نداریم 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2740

حکمت خدااا 

دیگه خسته شدم ازشنیدن این حرف

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

خداوند بین بندگانش هیچ فرقی نمیزاره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اخ ک حرف دل منو زدی ..خیلی دوس دارم بدونم خدا چرا انقد فرق میذاره.ازش گله دارم انگاری باهاش قهرم فقط یه نماز برا  فع تکلیف میخونم

بالاخره یه روز صب ب جای این ساعت زنگدار لعنتی تو با بوسه ات بیدارم میکنی. 😥😥😥
یعنی چی؟

یعنی اون عدالت خدا عدالتش تو ۷ جهانه نه فقط این جهان

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706