2733
2734
عنوان

تاپیک جامع برای خرید لوازم آرایشی(براساس پایه علمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 42 پست
من پوستم چربه یه ضد افتاب رنگی بژ روشن میخوام که دیگه کرم پودرم نزنم چی خوبه؟

من خودم معمولا دوس دارم کرم بی رنگ بخرم ولی چشم نگاه می کنم هر کرمی پیدا کردم رنگیشم نگاه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه برگه توضیحاتشو انداختم دور..😣

عیبی نداره عزیزم فکر کنم سایت داروکده عکس جعبه اش رو داشته باشه. لینکی که میزارم رو نگاه کنید. بعضی از موادی که تو شون بوده اینجا هم هست و توضیحات اضافه بر این لینک رو بالا دادم.

http://skinmag.ir/ellaro-oilfree-sunscreen/

ولی باز نگاه می کنم

تا اینجا که سایت ها رو دیدم کرمی که هم قیمتش مناسب تر باشه و هم بهتر از بقیه باشیه سان سیف هست. البته تو یه سایت انگلیسی هم نوشته بود که ضدآفتاب های آمریکایی خوب نیستن و کره ای ها خوب هستن. با این وجود من نگاه می کنم و باز هم اطلاع میدم. این مواد بالا یادتون باشه چون تو کرم های دیگه غیر از ضد آفتاب ها هم هستن که خدایی نکرده از اینا استفاده نکنید

2728
دوست خوبم میشه خواهش کنم ضد آفتاب رنگی الارو  را بررسی کنی.الان دو ساله دارم ازش استفاده میکنم. ...

تو پست قبلی برای دوستمون تو ضیح دادم. دقیقا هون پست قبلی شما

2740
یعنی الان اون لینک برای کرم الارو بود نه اوریف لیم؟

بله

من معمولا کاتالوگ کرم ها رو تو سایت داروکده می بینم ولی هرچی گشتم اوریف لیم رو پیدا نکردم. اگه عکس واضح تر از پشتش بدید شاید بتونم بخونمش