2737
2739
روت میشه خدایی؟؟؟؟ازهمون اول ب مستاجر شماره حساب خودتو. میدادی بهتر نبود؟؟؟ الانم ب نظرم ب مستاجر ز ...

اره باید شمارشو تو گوشی شوهرم بر دارم زنگ بزنم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
دقیقا منم خیلی خجالت می کشم نمیدونم چجوری زنگ بزنم مطرح کنم من از این زورم میاد که مثلا خواهر شوهر و ...

اره بخدا زور داره.تلفنی گفتن اصلاصورت خوشی اونم توسط شما نداره.بذار همسرت بگه تو اولین فرصت هم شماره کارت بده مستاجرت واست بریزه.

من آن گلبرگ مغرورم......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا همه اومدن میگن زشته زنگ بزنه؟؟ مشکلات و کینه از این پا رو دل گذاشتن ها شروع میشه انسان باید بتون ...

آره خودمم میخوام با درستی بگم اما بنظرتون بگم پول اجاره عقب اوفتاده که دستت هست و بده با پول وسایلی که براتون گرفتیم

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
اره باید شمارشو تو گوشی شوهرم بر دارم زنگ بزنم 

اره همین کارو. کن 

ولی ی هماهنگی با شوهرتم کن 

اگه خانوادش شاکی شدن مقصر تو. نباشی

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2728
زنگ بزن به مادرشوهرت حرف مستاجرتونو بیار وسط ببین میگه پولتونو داده یا نه یجورایی حرف بنداز وسط

پدر شوهرم خودش گفت داده چند روز پیش داده تحویلم

نه نمیدونن پدر شوهرم میگفت آره پولشو من تحویل گرفتم منم داشتم میترکیدم خب تحویل گرفتی بده دست صاحبش ...

زنگ بزن به مادرشوهرت بگو بهش بی زحمت برو در خونه مستاجرمون بگو چرا کرایه رو نمیریزه!!!من اون پولو لازم دارم روش حساب کردم همش منتظرم بریزم...اینارو پشت سر هم بگو که اون وسطش نگه ما برداشتیم و تو نتونی حرفتو ادامه بدی!بعد اگه گفت ما رفتیم ازش بگو عهههه به حساب شوهرم ریختین؟اخه به من چیزی نگفت من نمیدونستم

عزیزم من ضامن پدرشوهرم شدم ماهی دو میلیون دارم قسطشو میدم...جای من بودی چی میگفتی....وام رو گرفت گفت ...

چی کار کنم سه ساله که از ازدواجم میگذره هیچی نگفتم اما الان حقمو میخام

2738
همون چند روز پیش باید میرفتی الانم فقط رو شوهرت کار. کن ک خودش بگه

خودش که زبون نداره بس که خله آره اول باید با شوهرم صحبت کنم وگرنه بد جور ضایع میشم اگه زنگ بزنن بگن شوهرمم بگه نمیخواد سنگ رو یخ میشم اما به مادر شوهرم یه جوری فهموندم گفتم اره باید پسنداز کنم برای پسرم اجاره رو ببریم بالا که حداقل پسرم خواست ازدواج کنه یه روزی یه جای کارشو بگیره

اره همین کارو. کن  ولی ی هماهنگی با شوهرتم کن  اگه خانوادش شاکی شدن مقصر تو. نباشی

باشه عزیزم پس یه راس شماره کارت میفرستم واسه مستاجر اما زنگ بزنم بگم پول اونا رو بریز حساب الکی بگم قسط وام عقب اوفتاده 

زنگ بزن به مادرشوهرت بگو بهش بی زحمت برو در خونه مستاجرمون بگو چرا کرایه رو نمیریزه!!!من اون پولو لا ...

آره باید هزار تا کلک بزنم تا پولم و پس بگیرم 

باشه عزیزم پس یه راس شماره کارت میفرستم واسه مستاجر اما زنگ بزنم بگم پول اونا رو بریز حساب الکی بگم ...

اره اینطوری بهتره 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
تو خودتو بزن به اون در مثلا یادت نیست!اگر نمیتونی بگو میخوام مثلا برم فرش یا هر چی بخرم قسطشو از روی ...

به مادر شوهرم گفتم باید برای پسرم پس اندازه کنم مرداد که وقتش تموم میشه میخوایم اجاره رو ببریم بالا که بزارم حساب پسرم اگه آدم باشه که حالیش میشه 

خب شوهرت به گوشبه بابات اس بزنه که باباجان شماره حساب میدم اون پولو بریز به حساب

پدر شوهرم که گوشیش خرابه من خواستم به بردار شوهرم بگم محض همین به این جاریه گفتم وگرنه صد سالم نمی گفتم

2706