2733
2734
به مادر شوهرم گفتم باید برای پسرم پس اندازه کنم مرداد که وقتش تموم میشه میخوایم اجاره رو ببریم بالا ...

کار خوبی کردی...آدم حتی اگر پولدارم باشه زورش میاد اینجوری پولشو بردارن ...ی جوری که انگار بگن به تو ربطی نداره!

کار خوبی کردی...آدم حتی اگر پولدارم باشه زورش میاد اینجوری پولشو بردارن ...ی جوری که انگار بگن به تو ...

دقیقا من محتاج این نیستم فقط واسه یک لحظه خرج کردنه اما زورم میاد که دارن سواستفاده میکنن از حق منو بچم بخورن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چ رفتاریه اگه کسی هم بخواد بگه پسرشونه ن شما.در مورد وسایلی هم برا خانواده اش خریده  خیلی ها دوس دارن پسر بیارن چرااااا پسر بیارن تا زمانایی بتونه هواشونو داشته باشه وهزار تا چیز دیگه دختر در صورتی ک منبع درامد نداشته باشه نمیتونه هیچ پولی ب خانواده اش بده بعد ازدواج مگر با  رضایت شوهرش کما اینکه پسر میتونه از درامدی ک داره ب خانواده اش هم برسه هیچوقت راجع ب وسایلی ک واس خانواده اش خریده حرفی نزنی ک شدیدا مورد سرزنش شوهرت قرار میگیری

مرداب از رود پرسید چه کردی ک زلالی رود جواب داد گذشتم....
این چ رفتاریه اگه کسی هم بخواد بگه پسرشونه ن شما.در مورد وسایلی هم برا خانواده اش خریده  خیلی ه ...

این وسایل برای درآمد کارش بوده ماش الله دستشون به دهنشون بیشتر از ما می رسه چهار صدتومنم پول کمی نیست که هر دفعه بخوان جون ما بخرن و از اون طرفم اجاره خونمون و بگیرن 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2731

اجاره خونه رو حالا شوهرت بگه مشکلی نیس ولی وسایلی ک میخزه مگه چیه؟هر ماه براشون میخره یعنی ماهی چهارصد تومان ؟ی شهرستان دیگه هم هستن از اینجا میبره براشون یا همونجا خرید میکنخ براشون

مرداب از رود پرسید چه کردی ک زلالی رود جواب داد گذشتم....
اجاره خونه رو حالا شوهرت بگه مشکلی نیس ولی وسایلی ک میخزه مگه چیه؟هر ماه براشون میخره یعنی ماهی چهار ...

ما تو شهر هستیم اونا شهرستان مثلا یه چیزای و حتما باید از اینجا بگیرن یعنی اونجا گیر نمیاد فقط این چهار صد نیست یه وقت میبینی یک میلیون براشون وسیله میگیره میده اتوبوس یا ماشین باربری ببره خوب اینا پول نیست ؟دیگه به روی خودشونم نمیارن که باید پس بدن چرا خواهر شوهرم بخوره جای بچه من کیف کنه چرا جاریم که شوهرش با پدر شوهرم شریکه حق بچه منو بخوره و پس انداز کنه واسه خودشون