2733
2734
شماره کارت بده مستاجرتون هرماه برات کارت به کارت کنه اینجوریم به چکنم چکنم نیفتی

من تا حالا ندیدمش بخاطر همین روم نمیشد برم در خونه به جاریم که همسایه دیوار به دیوار گفتم که زنگ میزنم شماره رو میدم ولی جواب نداد 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی شوهرت اینجوری نیگه اگه تو بهشون زنگ بزنی فردا همه تو رو مقصر میدونن شوهرتم پشتت درنمیاد 

منم از این میترسم که شوهرم بگه چرا گفتی بهش گفته بودم میخوام بگم اجاره رو خودم تحویل بگیرم 

اما از این که اجاره عقب اوفتاده رو تازه داده دست پدر شوهرم بگم بده با پول چیزای که گرفته براشون یکمی سختمه

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
من تا حالا ندیدمش بخاطر همین روم نمیشد برم در خونه به جاریم که همسایه دیوار به دیوار گفتم که زنگ میز ...

اصلا ب جاریتم ربط نداشت ک گفتی 

پاشو ی روزه برو. شهری ک خونتون هست  برو شماره کاذت ب مستاجرتون بده 

چرا روت نشه ب مستاجر. بگی حقته

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
من ک همیشه چوب کم رو بودنم رو میخورم اگه من بودم روم نمیشد بگم هیچ ی چیزی هم دستی میدادم

دقیقا منم خیلی خجالت می کشم نمیدونم چجوری زنگ بزنم مطرح کنم من از این زورم میاد که مثلا خواهر شوهر ول خرجی دارم از اینکه با پول من بره برای خودش کیف و کفش بگیره یا هر ماه بیاد شهر ماه بره خرج دندونش رو بده زورم میاد اونوقت من دلم نمیاد یه چی برای خودم بخرم 

2740
شوهرت اگر برای مامانش گاهی خرید کنه تو زنگ میزنی که پولشو بده؟شوهرت پسر اونم هست هااا..راه دوری نمیر ...

نه عزیزم بخدا خرید عادی نبود که بگم پولشو بده دیگه انقدر هم بی وجدان نیستم برای شغلشون گرفته بود خب چرا شوهر من پول بده برای اونا بشه درآمد بعد شوهرم بگه پول ندارم باباش حتی بهش قرضم نمیده 

چرا همه اومدن میگن زشته زنگ بزنه؟؟ مشکلات و کینه از این پا رو دل گذاشتن ها شروع میشه انسان باید بتونه کاملا محترمانه از حق و حقوقش دفاع کنه اینجوری هم شوهرت میفهمه حق تو خوردنی نیست هم خانوادش زنگ بزن مودبانه بگو قابلی هم نداره ولی این شماره کارت مممون میشم بریزین برامون

اصلا ب جاریتم ربط نداشت ک گفتی  پاشو ی روزه برو. شهری ک خونتون هست  برو شماره کاذت ب مستا ...

چند روز پیش اونجا بودم راه دوره نمیشه که بری 

ولی چه بی ملاحظه ن  خودشون نمیدونن باید بزنن به حسابتون

نه نمیدونن پدر شوهرم میگفت آره پولشو من تحویل گرفتم منم داشتم میترکیدم خب تحویل گرفتی بده دست صاحبش اینم بگم پدر شوهرم دو تا شغل داره درآمدش عالیه محتاج پول اجاره خونه منم نیست 

نه عزیزم بخدا خرید عادی نبود که بگم پولشو بده دیگه انقدر هم بی وجدان نیستم برای شغلشون گرفته بود خب ...

عزیزم من ضامن پدرشوهرم شدم ماهی دو میلیون دارم قسطشو میدم...جای من بودی چی میگفتی....وام رو گرفت گفت نمیتونم قسطشو بدم.واسه همین میگم حالا این خریدا اونقدر اهمیت نداره که خودتو از چشم همه بندازی... اگر شوهرت راضی نباشه که کلا بدجور تو ذوقت میخوره

چند روز پیش اونجا بودم راه دوره نمیشه که بری 

همون چند روز پیش باید میرفتی الانم فقط رو شوهرت کار. کن ک خودش بگه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706