2733
2734
عنوان

فکرهای بعد از انتخاب اسم دخترم

676 بازدید | 33 پست

سلام حدود بیست وپنج روزه دخترم به دنیا اومده  چهار پنج روز فبل زایمانم مامانم پیشم بود پیشنهاد داد چند اسم بزاریم لای قران وپسرم اسمی رو برداره

اسمهایی که گذاشتیم فاطیما ،مبینا،اوینا،رونیکا،یگانه

بودن 

اسم رونیکا دراومد دوستش دارم 

ولی الان این اپلبکیشن روبیکا رو مخمه بدم میاد که شبیهشه

خواهرشوهرم هم به فامیلمون که گفت اسمش یادم میره گفت روبیکا یادت بیاد بعد بگو رونیکا

خیلی عصبی شدم چی کنم چی بگم

نطرتون چیه؟

از همون اول مامانم این اسم رو دوست داشت منم بدم نمیومد ولی فکر نمیکردم دربیاد

خنده ی زیبایت دلیل زندگی ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به ما باشه هراسمی روواسش یه چیزی میذاریم 

یکی از همکارام که جنبه بین المللی اسم هم براش مهم بود 

که میره خارج راحت تلفظ بشه 

یا مثلا فلان اسم تو خارج شبیه یه لغت زشته واین حرفا 

بیخیال اینحرفا

2740

اگه کسی اینطوری صداش زد خیلی محترمانه و ولی جدی بگو اسم دخترمو قشنگ و درست صدا بزنید...اگه نفهمن یکمم اخم کن که بفهمن بدت اومده...من عمرا اجازه بدم کسی بد صداش کنه

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺
ول کن بابا حساسیت نشون بدی بدتر میکنن اسم دختر منم اطرافیان شوهرم ناجور صدا میکردن یبار با خنده تذ ...

بدتر میشه یا علنا بگم بدم میاد؟ اخه همش خودخوری میکنم کاش اسم دیگه گذاشته بودم اولش که اعلام کردیم مادرشوهرم میگفت اسم سختیه یادم میره

حالا هم بعصی اوقات میگن رونیکا با صدای اووو بدم میاد اگر نگم که اشتباه صدا میزنن

اسم گل دخترتون چی بود شما؟

خنده ی زیبایت دلیل زندگی ما

ببخشید ولی مامانت این اسم رو دوست داشت یعنی چی؟ مگه مامانت باید نظر میداد؟؟؟ 

از اول باید اسمایی رو میذاشتی لای قرآن که صد در صد سلیقه خودت و همسرت بود 

رونیکا اسم قشنگیه 

خواهرشوهرتم مثلا خواسته کلیدواژه بده 

الان تازه زایمان کردی حساس شدی 

بهش فکر نکن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

اگه بخوای به نظرات همه اهمیت بدی آخرش یه اسمی میذاری که از ته دلت دوستش نداری. بی خیال حرف بقیه باش ولی برا یه بارم شده بهشون جدی تذکر بده که خوشت نمیاد☺️منم اسم پسرمو هیچکس دوست نداشت ولی من و همسرم دوست داشتیم و گذاشتیم. اوایلش اسمشو مسخره میکردن ولی با برخورد جدی ما حل شد و الان همه به اسمش عادت کردن و دوستش دارن😉

ببخشید جسارتا در دهن مردم همیشه بازه

از لای قرآن در اومده دیگه  

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
2706