1147
1341
عنوان

رعد و برق 😨😨😨😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 63 پست

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

منم تو جاده  تهرانم

خیلی وحشتناکه

آسمون روشن و خاموش میشه

ب شوهرم گفتم نکنه قراره روز قیامت بشه

خخخخخخخخخ

ولی خداییش  خیلی شدیده ررعدوبرقش

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
صاعقه میخوره به زمین از صداش میشه فهمید اگه خیلی وحشتناک باشه صاعقس خیلی خطرناکه مواظب باش

اره خب صاعقه تخلیه بار الکتریکی بین زمین و ابر هست و معمولا توی زمین های وسیع و مزارع و یا ارتفاعات بالا که شرایطش از جمله بار مخالف و رطوبت وجود داشته باشه میخوره یا ممکنه بخوره به ساختمان های طبقاتی که اونا هم برقگیر داره و مشکلی پیش نمیاد 

1350
تموم شد

اره نور میزنه ولی صدا دیگه نه 

یعنی الان خونه هستیم امنه ؟؟؟ببخشید سوال میپرسما من به باد شدید و رعد و برق فوبیا دارم 😨😨

دخترم حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
اره خب صاعقه تخلیه بار الکتریکی بین زمین و ابر هست و معمولا توی زمین های وسیع و مزارع و یا ارتفاعات ...

چند هفته پیش تهران صاعقه زدش،یبار هم عمم اینا خونشون نزدیک جنگل لویزانه صاعقه زده بود بشقاب ماهواره رو کج کرده بود😰

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت🙏😍
اره نور میزنه ولی صدا دیگه نه  یعنی الان خونه هستیم امنه ؟؟؟ببخشید سوال میپرسما من به باد شدید ...

اره بابا دیگه خیلی هم نترس،من از صدای کم رعدوبرق نمیترسم زیاد،برو هندزفری رو بردار بزار تو گوشت راحت بشین😉😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت🙏😍
1307
وای قلبم فك كردم رعد تموم شده رفتم كنار پنجره بارونو ببینم یه رعد زد از ترس پرت شدم وسط اتاق

😂😂😂😂😂،منم خیلی اینجوری شدم😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار بار شکرت🙏😍
دیووووونه ایی ها هنوز دوهفته نشده رعد برق بود روستایه شوهرم اینا زده یکی رو کشته خیلی خطرناکه😕 بیچا ...

خب تو مزرعه احتمالش هست اما تو حیاط احتمالش نیست اگه هم بخوره کل ساختمان رو منفجر میکنه که پیش نمیاد 

وای خدارحمتشون کنه 

1226
خب تو مزرعه احتمالش هست اما تو حیاط احتمالش نیست اگه هم بخوره کل ساختمان رو منفجر میکنه که پیش نمیاد ...

ساختمون رو منفجر میکنه 😨😨

دخترم حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤
ساختمون رو منفجر میکنه 😨😨

اره خب احتمال داره ولی اینجوری نمیشه 

این برای ساختمان های با ارتفاع زیاد و مجتمع های مسکونی پیش میاد که اونا همه مجهز به برق گیر هستند و هیچ مشکلی پیش نمیاد 

1335