2733
2734

سلام❤

کسایی که تو سونوی ان تی جنسیت رو گفتن و بعد قطعیش رو فهمیدن لطفا بگید🙄 یا اطرافتون دیدید😅

تعداد رای : 33
نظرسنجی
گفتن دختر و درست بود
14
42%
گفتن دختر و اشتباه بود!
6
18%
گفتن پسر و درست بود
10
30%
گفتن پسر و اشتباه بود!
3
9%
من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای خواهرشوهرم گفتن پسر و اشتباه بود 

برای خودم سونو ان تی جنسیت رو نپرسیدم 

برای جاریم گفتن دختر و درست بود 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
بمن اولش گفت ۶۰ دختره بعد گفت نه ۶۰ پسره.حالا گذاشتم هفته دیگه برم بیینم کدومه میام خبرت میدم

دقیقا به من اول گفت پسر بهد گفت نه به دختر هم میخوره

بعد گفت برو انومالی بیا 😐

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2738

به من گفت پسردرست هم بود

ولی به دوستم گفت پسر دختر بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به من گفت پسردرست هم بود ولی به دوستم گفت پسر دختر بود

دوست دارم زود بفهمم منم😄😄😄

ازکجامیدونی

خود دکترم بهم گفت اگه مشخص شه دختر خیلی کم پیش میاد بگن پسره چون قشنگ مشخصه و پسرا میگن ممکنه بند ناف بیاد جلو یا هرچیزی خطاش بیشتره تو پسرا اشتباه زیادتره

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
فقط پسر میتونه اشتباه در بیاد اگه بگن دختره همون دختره پس

اتفاقا برعکس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706