2733
2739
عنوان

کیا تجربشو دارن؟!

99 بازدید | 10 پست

تجربه عشق یه طرفه رو؟!

اولین باری که فهمیدین عشقتون یه طرفست چه حالی داشتین؟!

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وحشتناک  پیر شدم تا فراموش کنم

من هنوز مطمین نیستم یه طرفه است یا نه ولی حتی فکر به یه طرفه بودنش داره داغونم میکنه

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....
2731
حالم خراب بود الان که بهش فکر میکنم خندم میگیره و میگم چقدر احمق بودم روزای خوبم و خراب کردم  ...

چقدر طول کشید تا فراموشش کنی؟؟

من.

خیلی تلخه.

خیلی خوش تپب بود. من عاشق چهره و هیکلش بودم. خودمو کشتم دوست دخترش بشم. باهاش دوست شدم میمردم براش. ولی کاملا یک طرفه بود

بعد از یک مدت خسته شدم کشیدم کنار.

هم دانشگاهیم بود.هم رشته. 

سال ها بعدتو یک سمینار دیدمش .حداقل بیست سی کیلو وزن اضافه کرده بود. از اون تیپ وقیافه خبری نبود.

از بچه ها هم شنیدم که همون سال های اولازدواج به زنش خیانت میکنه زنش طلاق میگیره با دوتابچه.

الان دوباره ازدواج کرده.

خدا روشکر کردم عشقم یک طرفه بوده.

چقدر طول کشید تا فراموشش کنی؟؟

خیلی 

۱ سال فکر کنم 

امید داشتم البته چون باهاش در ارتباط بودم 

ولی اون نمی دونست حسمو 

بعد نمیدونم چی شد به این نتیجه رسیدم که مناسب من نیست

به نظرم همه از این تجربه ها داشتن مخصوصا تو یه سن های خاص 

2738
من هنوز مطمین نیستم یه طرفه است یا نه ولی حتی فکر به یه طرفه بودنش داره داغونم میکنه

من که داغون شدم

انقدر رو بالشم گریه میکردم شبا خیس میشد

خیس خیس

من مطمئن بودم نمیخواد چون کسی رو پیدا کرد 

نه میشد حرف بزنم نه هیچی

ذره ذره آب شدم

یکی دو سال داغون بودم

همه رو تو خیابون شبیهش میدیدم

فقط کارم چک کردن عکس وایبرش بود

من. خیلی تلخه. خیلی خوش تپب بود. من عاشق چهره و هیکلش بودم. خودمو کشتم دوست دخترش بشم. باهاش دوست ...

شانس اوردی پس خدا رو شکر