2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب خودش پول داده خودشم گفته این رنگ بخر من ک بودم واسه احترام شده مشکی میخریدم چون خودش پول داده

خواستن همیشه توانستن نیست....                            گاهی داغیست ک تا ابد بر دل میماند... 
2738
نکنه از دستا نمیخاسته مانتو رنگی بپوشی انداخت ماشین داغونش کنه مسکوکه چرا باید بهت بگه یا مشکی بخر ی ...

اخه من همه مانتوهام روشنه شوهرمم اصلا تیره دوس نداره نه مطمئنم عمدی نکرده ولی خیلی ناراحت شدم بابت مانتوم چون عقدم خریده بودمش

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

رنگی که دوس داری بخربعدبهش بگویدفه دیدم خوشم اومده وگرنه خواستم تیره بگیرم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
خدا رو شکر کن بهت پول میده بری بخری.اکه میگفت بهتر این مانتون اصلا ثشنگ نبود چی؟؟😃😃

نه مادرشوهرم خیلی خوبه میدونم خواهرشوهرام پرش کرده بودن

رنگی که دوس داری بخربعدبهش بگویدفه دیدم خوشم اومده وگرنه خواستم تیره بگیرم

میگم باشوهرم برم رنگ روشن ببینم بگم وااای چ خوشگله ولی حیف مامان گفت تیره بگیر نمیخرمش بعد شوهرم فک کنه بخاطر حرف اون نمیخرم شوهرم یگه بخر بابا خوشگله

2706