2410
2553
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب خودش پول داده خودشم گفته این رنگ بخر من ک بودم واسه احترام شده مشکی میخریدم چون خودش پول داده

خواستن همیشه توانستن نیست....                            گاهی داغیست ک تا ابد بر دل میماند... 
2714
نکنه از دستا نمیخاسته مانتو رنگی بپوشی انداخت ماشین داغونش کنه مسکوکه چرا باید بهت بگه یا مشکی بخر ی ...

اخه من همه مانتوهام روشنه شوهرمم اصلا تیره دوس نداره نه مطمئنم عمدی نکرده ولی خیلی ناراحت شدم بابت مانتوم چون عقدم خریده بودمش

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E

رنگی که دوس داری بخربعدبهش بگویدفه دیدم خوشم اومده وگرنه خواستم تیره بگیرم

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
خدا رو شکر کن بهت پول میده بری بخری.اکه میگفت بهتر این مانتون اصلا ثشنگ نبود چی؟؟😃😃

نه مادرشوهرم خیلی خوبه میدونم خواهرشوهرام پرش کرده بودن

رنگی که دوس داری بخربعدبهش بگویدفه دیدم خوشم اومده وگرنه خواستم تیره بگیرم

میگم باشوهرم برم رنگ روشن ببینم بگم وااای چ خوشگله ولی حیف مامان گفت تیره بگیر نمیخرمش بعد شوهرم فک کنه بخاطر حرف اون نمیخرم شوهرم یگه بخر بابا خوشگله

2706