2733
2734
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 82 پست
🙄 فکر کنم کمی با تامل تر باید صحبت کنی عزیزم

با اونا اصلا اینجوری نیستم خیلی باادب مهربون حرف میزنم ولی عزیز تصور کن مانتویی ک خیلی دوسش داشتم دلمم نمیدمد بپوشم خراب شد از یه طرفم پریودم شوهرمم از یه طرف میگه چرا لباس نیاوردی میگم من چ میدونستم میخواد لباسم اینجوری بشه میگه بازم باید میاوردی

دیگه واسه آدم عصاب نمیمونه

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شاید اونا دوست دارن مانتو مشکی هم بپوشی ...شما میتونی اون مانتو دلخواهتو بخری اما یکبارم برای دل اون ...

اخه یبار باخواهرش رفته بودم مانتو بگیرم گفت مشکی بردار برداشتم ولی نمیخوام هی بهم بگن اینو بخر اونو بخر

2742
اول دست مادر شوهرت درد نکنه... دوم یکم.با سیاست باش عزیزم... مثلا بگو مامان این مدل مانتو خیلی پسن ...

آره دقیقا میخواستم یه رفتار باسیاستی ک ناراحت نشن انجام بدم ولی بلد نبودم همین کارو میکنم بعد میگم چون مامان مشکی دوس داره مانتومو دادم مشکی کنن

هیچ وقت به حرف خواهرشوهرت عمل نکن خخخخخ بعد،کنترل کردنش،غیرممکنه تو دخالت کردن

ارهههههه

حالا اون مانتومشکیمو خریدنی میگفت یه چیزی بگیر باکلاس باشه

2738
19

ببین عزیزم سوالی که پرسیدی در یک آدم بالغ حتی نباید یک لحظه هم ذهنو به خودش مشغول کنه چه برسه که بیاد از بقیه مشورت بخواد. سعی کن حالا که زود ازدواج کردی حتما مطالعه ات رو ببری بالا تا خودتو زودتر به اون حد برسونی که این چیزها برات دغدغه نباشه. این که بری سرکار یا دانشگاه هم کمک می کنه.

ببین عزیزم سوالی که پرسیدی در یک آدم بالغ حتی نباید یک لحظه هم ذهنو به خودش مشغول کنه چه برسه که بیا ...

واسه این پرسیدم یکم سیاست یاد بگیرم ک نه دل اونا بشکنه نه من

دقیقا برای همین میگم. من دو برابر شما سن دارم میدونم که این اصلا مسئله ای نیست که سیاست بخواد و دل ش ...

اخه بعضی رفتارارو اگه داشته باشی یا میگن حرف منو اهمیت نداد یاام ک خودم باید ناراحت بشم حرفشونو گوش کنم

دقیقا برای همین میگم. من دو برابر شما سن دارم میدونم که این اصلا مسئله ای نیست که سیاست بخواد و دل ش ...

یام اگه گوش کنم پرو میشن همش به لباسام گیر میدن

اخه بعضی رفتارارو اگه داشته باشی یا میگن حرف منو اهمیت نداد یاام ک خودم باید ناراحت بشم حرفشونو گوش ...

رنگ مانتوی شما جز اون رفتارها نیست و نباید باشه. این موضوع به شما و شوهرت مربوطه و لاغیر.

یام اگه گوش کنم پرو میشن همش به لباسام گیر میدن

شما فقط سلیقه خودت و شوهرت رو در نظر بگیر. اگر کسی خوشش نمیاد مشکل خودشه نه شما. بی ادبی و بحث هم لازم نیست. هرکی گفت چرا خریدی بگو چون شوهرم دوست داشت و خلاص.

2706