2737
2739
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد فعلا

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره منم میدونم بخاطر شرایط مالی فعلا نمیخواد ولی اگه دیر بشه نمیگه که من دیر خواستم میگه مشکلو تو دا ...

😣راست میگی اینم هست،منم میرم دکتر مامانم همش میگ کاش زودتر میفهمیدیم خودم میبردمت دکتر،الانم نگرانه میگ چیزایی ک دکتر گفته رعایت کن،اگ نشه ک همین اقایون عشقو عاشقی یادشون میره

2740
😣راست میگی اینم هست،منم میرم دکتر مامانم همش میگ کاش زودتر میفهمیدیم خودم میبردمت دکتر،الانم نگرانه ...

من هنوز به مامانم نگفتم وگرنه باید انقد غر بشنوم ازش که چرا نمیارید

من هنوز به مامانم نگفتم وگرنه باید انقد غر بشنوم ازش که چرا نمیارید

نه باز خوبه مامانم چیزی نمیگ ،اون ک نظرش اینه دیربیارم،شوهرجانم ک کلا راضی نیس😅کشتن مارو اینا،منم حقیقتش دوستندارم پیش قدم بشم برای بچ دارشدن چون خودش بخاد،باز بعدا نگ تو گفتی بیاریموفلان

نه باز خوبه مامانم چیزی نمیگ ،اون ک نظرش اینه دیربیارم،شوهرجانم ک کلا راضی نیس😅کشتن مارو اینا،منم ح ...

اره منم خودم دوست ندارم از اینم میترسم اصرار کنم دور روز دیگه تا چیزی بشه بگه خودت میخواستی.به فامیل داریم با اینکه شوهره خیلی خوبه تا میگه بچه رو نگه دار میگه خودت میخواستی الانم نگهش دار وای به حال شوهر من

2706