2410
2553
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد فعلا

224 بازدید | 31 پست

دیروز سونو گرافی بودم بهم گفتن تنبلی تخمدان دارم دیشب با شوهرم حرف زدم که سریعتر اقدام کنیم میگه هرچی خدا بخواد.خودمم میترسم اگه صبر کنیم بدتر بشه.شما میدونید اگه دیرتر اقدام کنیم احتمال بچه اوردنم کمتر میشه یا نه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خب منم تنبلی  تخمدان دارم،اشکال نداره ک این طوری نیس ک تااخرعمر بچ دارنشی فقط اینکه واس بچ دار ...

اخه چند نفر میگن با بالا رفتن سن بیماریش شدید تر میشه از اینورم مادرم گیر داده بچه بیارین

اخه چند نفر میگن با بالا رفتن سن بیماریش شدید تر میشه از اینورم مادرم گیر داده بچه بیارین

چند سالته

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2714
دکترتون نگفت راه درمانش چیه چند درصد احتمال بارداری دارید؟من از دیروز کلا بهم ریختم 

عزیز من تابستون پارسال رفتم اولین بار سونو دادم،کیست داشتم،رفتم دکترم واسم ازمایش نوشت،هم تنبلی داشتم،هم هورمونام بهم ریخته بود خصوصا پرولاکتینم،هنوز تحت درمانم،قصد بچ دارشدن نداشتم ک از دکتر بپرسم،فقط بهم گفتش ک بخای اقدام کنی باید بیای پیشم تحت درمان بشی،چون سخت باردار میشی،بهم گفت وزنتم بیار پایین،بعضی غذاهارو ممنوع کرد واسم😟

2706