2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارو گیاهی گرفتم مصرف کردم سقط نشد بعدش قرص گرفتم خوردم سقط شد ولی از درد مردمو زنده شدم سه ماهه بود ...

من سقط ناقص داشتم با قرص تو بیمارستان سه هفته گذشته رفتم عطاری گیاهی گرفتم مخصوص سقط  میترسم بخورم 

گذاشتم دم بیاد وای انگار میخوام بمیرم خیلی میتزسم

هیچت نمیشه اگه اون دارو ک بهت داده عطاری واسه جونت ضرر داشت ک بعت نمیداد بعدم کسی با دارو گیاهی نمزده نگران نباش 

2738
هیچت نمیشه اگه اون دارو ک بهت داده عطاری واسه جونت ضرر داشت ک بعت نمیداد بعدم کسی با دارو گیاهی نمزد ...

عه بنظرت ب رحمم آسیب نمی سه وای اینقد نگرانم استرس دارم ک نگو

نترس چیزیت نمیشه بخور رحمتو پاک میکنه خوبه

تو رو خدا برام دعا کن میترسم بمیرم یه دختر دارم امشب با همه حداحافطی میکنم وای خیلی میتزسم کورتاژ نکردم ببین چ بلائی سرم اومد سه هفته درگیزم

تو رو خدا برام دعا کن میترسم بمیرم یه دختر دارم امشب با همه حداحافطی میکنم وای خیلی میتزسم کورتاژ نک ...

نه گلم نمیمیری نترس من خودم تو خونه تنهای تنها سقط کردم انقد درد داشتم که به خودم میپیچیدم 6 ساعت تو حموم زیر اب داغ نشستم که دردم کم بشه ولی نمردم بعد از شش ساعت یهو ازم خون اومد دردم کلا تموم شد از حموم اومدم بیرون رفتم زیر پتو از خستگی خوابم برد یهو از خواب پریدم رفتم دستشویی احساس کردم یه چیزی داره ازم دفع میشه یهو یه جنین که کاملا شکل پئداشت دست و پا داشت ازم افتاد فقط به جفت وصل بود خودم با قیچی بریدمش رفت تو چاه اخر شب هم جفت دفع شد 

2706