2752
2734
عنوان

با دکتر ابراهیم میثاق(روانشناس) مشاوره داشتین؟چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103425 بازدید | 57 پست
ماری جون دکتر کریم خانی دانشجوی دکتری روانشناسی و مشاوره و استاد دانشگاه و مولف و مترجم چندین کتاب در زمینه روانشناسی هستند و سواد بسیار بالایی در این زمینه دارند و من به شخصه واقعا تمام زندگیم رو مدیون ایشون می دونم من مشکلاتی توی زندگیم به وجود اومده بود که دیگه کارم داشت به تیمارستان میکشید و دارو مصرف میکردم و واقعا از خودم ناامید شده بودم. تا زمانی که یکی از آشنایان ایشون رو به من معرفی کردن و من ظرف یک ماه بدون مصرف دارو به چنان زندگی رسیدم که حتی تو فکرم هم نمی گنجید.من پیش خیلیها رفته بودم ولی تاثیرات درمانی دکتر کریم خانی روی من چیز دیگری بود.
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ایرسا جان
خوشحالم که خوب شدی
مطمئن باش گیرایی خوبی در شما بود که نتیجه گرفتی
بعضی ها با یک لیسانس هم کار میکنند نتیجه خوبی میگیرند
چون تلقین پذیری بالایی دارند. ولی همه این امادگی را ندارند
اگه با اون جور ادما کار کنند و نتیجه بگیرند
انوقت باید گفت ...
موفق باشی
ضمنا دیدی دکتر نبود و من درست گفتم.دانشجوی دکتری دکتر نیست!!؟؟
سلام ایرسا جان
خوشحالم که خوب شدی
مطمئن باش گیرایی خوبی در شما بود که نتیجه گرفتی
بعضی ها با یک لیسانس هم کار میکنند نتیجه خوبی میگیرند
چون تلقین پذیری بالایی دارند. ولی همه این امادگی را ندارند
اگه با اون جور ادما کار کنند و نتیجه بگیرند
انوقت باید گفت ...
موفق باشی
ضمنا دیدی دکتر نبود و من درست گفتم.دانشجوی دکتری دکتر نیست!!؟؟
2731
http://tvihng.blogfa.com سلام این ادرسه یه ساتیه برای کسب درامد اینترنتی که اصلا نیاز به سرمایه مالی نداره امیدوارم به دردتون بخوره و چون هیچ نوع خرجی براتون ندارم مطمئنن ارزش امتحان کردنو داره
من راهنمایی که بودم دکتر میثاق میومد برامون صحبت میکرد
خییییییییییییییییییلی عالی بود
همیشه اسمش یادم بود
اما نمیدونستم انقدر معروفه تا اینکه یهو اسمش رو تو تاپیک دیدم
امیدوارم همیشه در کارش موفق باشه
Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
سلام من تازه وارد این مجموعه شدم برای گرفتن اطلاعات برای کارم .... اکثرا درباره مشکلات صحبت می کنید مشکلاتی که اکثر مردم خانومها و اقایون باهاش دسته پنجه نرم میکنن داشتن یک مشاوره خوب و ایمان به حمایت خدا میشه باتمام مشکلا ت کنار اومد . من مشکلی بسیار سختی داشتم وبا شنیدن حرفهای دکت ئرمیثاق از تلویزیون احتمال دادن ایشون بتونن کمکم کنن بلاخره ایشون رو پیداکردم اما ایشون به بنده وقتی ندادن اما برادرشون محمدرضا میثاق وقتی برای من گذاشتن ومشکلاتم تقریبا حل شد وبا بعضی ها هم راحت کنار اومدم ایشون رو به خیلیا معرفی کردم و همه نتیجه خوبی از مشاوره با ایشون گرفتن اگه مشکلی دارید با کارشناس درمیون بگذارید تا صحیح با مشکل کنار بیاید ویا حلش کنید
آقای دکتر میثاق مراجعی رو نمیپذیره آقای محمدرضا میثاق کم از برادرش نداره و کمکهاش بسیار مفیده حتما باهاش آشنا بشید به من وچند تن دوستانم کمکهای بسیار مفیده کرده من مشاوره های زیاد ی دیدی وکمک خواستم اما فقط اقای محمدرضا میثاق تونست کمک کنه واقعا از جون ودل به مشکل نگاه میکنه وپیگیر بیمار هست و کمک میکنه فقط فکرش پول نیست
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعای امن یجیب تاریخ شروع از یکشنبه 22 تیر مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع ) کلوپ امن یجیب : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20436

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
حتما به وبلاگ اختصاصی آقای محمدرضا میثاقی روانشناس خانواده ....سر بزنید ایشون مطلب جالبی هم درباره ورزش نوشتند که باعث شد من به خودم بیام و ورزش رو منظم بدون دردسر شروع کنم
2706