2752
2734
عنوان

با دکتر ابراهیم میثاق(روانشناس) مشاوره داشتین؟چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103425 بازدید | 57 پست
آقای دکتر ابوالفضل کریم خانی روانشناس هستند.البته کلاسهای کارگاهی را زمانی که من ثبت نام کردم فقط برای مراجعین قدیم خودشون میگذاشتند الان نمی دونم از کسانی که تا حالا مراجعشون نبودند ثبت نام می کنند یانه؟
تلفن مطب 22521123
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامانای گل من رفتم پیش آقای دکتر و البته جلسه اول من فقط صحبت کردم ولی یک سری dvd سخنرانیهای دکتر میثاق تو شبکه 4 رو گرفتم که اونجا منشیش میفروخت واقعا عالیه پیشنهاد می کنم حتما برید بخرید بوسسسسسسس
2731
فرهین جون dvdها رو از جای دیگه میشه تهیه کرد؟
من این دکتر رو نمیشناسم
بیا بگو واقعا مشاورشون برات از همه بهتر بوده؟منظورم اینه که پیش مشاوران دیگه هم رفتی و مقایسه کردی؟من دوست ندارم مشاور مدام حرف بزنه میخوام راه حل جلو پام بذاره برای همه یه نسخه رفتاری رو تجویز نکنه

آخه من قبلا تجربه چند روانشناس دیگه رو داشتم که تو مطب که بودم با حرفهای مشاور فکر میکردم دنیا گل و بلبله و تمام مشکلاتم حل شده اما همینکه پام رو از مطب بیرون گذاشتم انگار از دنیای خیالی دو باره وارد دنیای واقعی شدم بدون هیچ راهکاری
ممنون میشم جوابمو شفاف بدی دوست گلم
من که رفتم ایشون گفتن جلسه اول فقط شما صحبت می کنید جلسه بعد من صحبت می کنم ، قرار شده بود منشیش یک وقت نزدیک بده ولی فکر کنم یادش رفت امروز می خوام خودم زنگ بزنم پیگیری کنم دکتر متواضع و مهربونیه و مثل دکترای دیگه الکی کلاس نمیذاره مشکل من در مورد خانواده همسرم و رفتاراشون و رفتارهای خود همسرم هست ولی دی وی دی هایی که گرفتم از مطبش و نگاه کردم خیلی موثر بود مثلا تو فیلم می گفت که شما حق ندارید انتظار داشته باشید که همسرتون خانوادتون رو دوست داشته باشه ولی احترام گذاشتن به خانواده همسر وظیفه تونه چون دوست داشتن چیزی که باید خیلی عوامل فراهم بشه تا بوجود بیاد نتیجه جلسه دوم بهتون میگم dvdهاشم تا جایی که من میدونم فقط تو مطبش اگر برید منشیش خیلی راحت بهتون میده خیلی عایه حتما بگیرین
با سلام دکتر دارابی از بهترین دکترهای روانشناسی و مشاوره درتهران هستند.من از طریق خانم دکتر نهضت فرنودی در ماهواره تصویر ایران با او اشنا شدم که خیلی ازش تعریف می کردند و صاحب تالیف چند کتاب هستند و استاد دانشگاه .پیش او رفتم و خوب نتیجه گرفتم.کلینیکشون در یوسف اباد است تلفنشون88720746و سایتشونwww.drdarabi.blogfa.com
ضمنا من قبل از دکتر دارابی به اقای میثاق و کریم خانی هم مراجعه کرده بودم که جز نصیحت و حرفای خاله زنکی چیز دیگه ای از اونا نشنیدم ضمنا هر دوشون فوق لیسانسند و سیمای جمهوری اسلامی به اونا دکترا داده؟؟؟؟!!!!
2706