2752
2734
عنوان

با دکتر ابراهیم میثاق(روانشناس) مشاوره داشتین؟چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 103421 بازدید | 57 پست
ضمناً بایستی به یک مطلب حقوقی اشاره کنم و اون هم این واقعیت هست که هرکس در رسانه های عمومی و شبکه های اجتماعی و اینترنت خود را "دکتر" معرفی نماید و فاقد مدرک دانشگاهی ادعا شده باشد، طبق قانون متخلف بوده و کلاهبردار شناخته می شود و می تواند مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزانی که مایل به مراجعه به کارشناسان مورد تأئید سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی می باشند می توانند با مراجعه به سایت این سازمان به نشانی زیر و انتخاب Tab نشانی مراکز شهر تهران هم از نزدیکترین نشانی به محل مورد دلخواه خود مطلع شوند و هم از اسامی متخصصین صاحب پروانه و مورد تأئید سازمان و تعرفه های مربوطه آگاه شوند و بدین طریق از مراجعه به افراد کلاهبردار و بی مسئولیت اجتناب کنند و در صورت مشاهده افراد فاقد پروانه، مراتب را به سازمان مذبور اطلاع رسانی کنند. http://pcoiran.org.ir
قابل توجه عزیزانی که برای افراد فاقد صلاحیت تبلیغ می کنند. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، مشارکت در ارائه خدمات حرفه ای که شخص مورد ارجاء فاقد صلاحیت و مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح باشد، جرم ومشارکت در کلاهبرداری تلقی شده و قابلیت پیگیری در مراجع قانونی را دارد و طبق قانون به حبس نیز محکوم خواهند شد.
2731

سلام

ببينين براي مشكل زوجي و خانوادگي من دكتر نگار بهمني رو معرفي مي كنم. تخصصش دكتراي مشاوره خانواده هست و واقعا كارش خوبه هم من راضي بودم و هم چند تا از دوستانم رو فرستادم. حواستون باشه دكتراي باليني ياروانشناسي تخصصشون زوج و خانواده نيست أصلا. مطب دكتر بهمني اينه ٢٢١٤١٩١٠

اينستاگرام هم داره dr.negarbahmani

سلام من از آپارات صحبت هاشون رو دانلود و گوش کردم و به نظرم علمی و مذهبی و منطقی اومد

شمارشون رو سرچ و تماس گرفتم اما خیلی حق مشاوره بالایی میگیرن. هر 40 دقیقه 180 تومان. اگه رفتم براتون میگم راثی بودم یا نه.

من که رفتم ایشون گفتن جلسه اول فقط شما صحبت می کنید جلسه بعد من صحبت می کنم ، قرار شده بود منشیش یک ...

سلام. شما مشکلتون حل شد؟ منم میخوام برم پیش دکتر ، برا مسائل خانواده همسر راهکاراش خوبه؟

سلام به همگي من كه اصلا راضي نبودم.فوق العاده ادم پول دوست و غير متخصص و بي وجدانيه. فقط خوب بلده ويس و پيام هاي قشنگ تو شبكه هاي اجتماعي بگذاره و إز إحساسات مردم سوء استفاده كنه! حتي أين آدم إز خودش مهر ويزيت نداره!!!!تازه سردر مطبش هم به اسم خودش نيست.در كل ادم موجهي برا حل مشكلاتتون نيست. 

سلام به همگي من كه اصلا راضي نبودم.فوق العاده ادم پول دوست و غير متخصص و بي وجدانيه. فقط خوب بل ...

میشه بیشتر توضیح بدید پول دوست یعنی چی و چند جلسه رفتید مسکلتون چی بود و راه حل ایشون چی بود که راضی نبودید

با توجه به اینکه این تاپیک برای چند سال پیش است اما من دوست دارم تجربه شخصی خودم را با شما به اشتراک بگذارم، 

من با همسرم مشکلات زیادی داشتم، به خاطر اعتبار دکتر میثاق باهاشون چندین جلسه مشاوره داشتیم، جلسات اول خوب بود اما به مرور شخصیت خودش را نشان داد، این آقای دکتر به شدت پولکی است و هیچ چیزی به اندازه پول براش مهم نیست ، حتی یه برنامه کلی برای حل مشکلات خانوادگی ما نداشت و هر جلسه من خودم باید همه چیز و یاد آوری میکردم، به جز این نکته ی دیگه هم هست که خودش دوبار ازدواج کرده حالا شاید این خیلی مهم نباشه ولی به نظر من گزینه مناسبی برای مشاوره نیست اصلا فقط دنبال پوله!