2733
2734
عنوان

یبوست بچه 2تا3سال

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 107 پست
من دخترم ۶روز بخاطر این موضوع بستری شد تا با روغن همون گلیسیرینه که با سرنگ بهش میدادن ،بلاخره مدفوع ...

ممنونم عزیزم از دیروز. خیلی بهتره از دکتر میترسه در حدی که بره داخل اتاق دستشو بهش بزنن گریه میکنه خودم میفهمم بهتره خداروشکر 

الان به شوهرم میگم بره براش بگیره خودم حالم بده اصلا نمیتونم آشپزی کنم خیلی سخته حالا ترسم از اینه ح ...

اوه پس حامله هم هستی بگو چرا حالت بده عزیزم   

خدایا ،قرارم باش،یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم پناهم باش...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین صبحی درست کردی؟؟

بله اما شهر ما خیلی گرمه شوهرم میخواد ناهاربگیره براش سوپ تازه بگیره بهتره من تا حالا بهش غذا از یه وعده به وعده دیگه ندادم میترسم سوپای این رستوران تازه هست 

2731
بله اما شهر ما خیلی گرمه شوهرم میخواد ناهاربگیره براش سوپ تازه بگیره بهتره من تا حالا بهش غذا از یه ...

خوبه خو بهش سوپ بده 

تست زدم مثبت شد شایدکاذب باشه فردا وقت پرونده شاید حامله نباشم

وقتی تست مثبته حتما بارداری ،حالا با یه بچه دیگه سختت میشه عزیزم ،باید میذاشتی این بزرگتر بشه یه کم 

وقتی تست مثبته حتما بارداری ،حالا با یه بچه دیگه سختت میشه عزیزم ،باید میذاشتی این بزرگتر بشه یه کم& ...

حالا شاید کاذب باشه نمیدونم اما اگرم حامله بودم شوهرم کمکم میکنه من دانشجو هم هستم روزایی که می رم کلاس شوهرم مواظب دخترم هست چون مهد نمیره

من که فک میکنم کاذبه نمیدونم چند روز دیگه معلوم میشه

حالا شاید کاذب باشه نمیدونم اما اگرم حامله بودم شوهرم کمکم میکنه من دانشجو هم هستم روزایی که می رم ک ...

انشالله خیره ،وقتی خودت نیستی به شوهرتم باید بگی به بچه ت چی بده ،که یبوست نگیره براش برنامه غذایی یاداشت کن که حتما سوپ هر روز باشه تو برنامش،وگرنه بفکر نباشی در اینده خدایی نکرده ناراحتی روده میگیره ،خیلی اهمیت بده 

بچه سنش کمه سعی کن با سوپ و میوه یبوستش خوب بشه ،هیچی مثه غذای مناسب براش نمیشه.پودرم روزی دوبار نصف لیوان بهش بده.(بعد از شام و نهار )

هلو و زرد الو واقعا عالیه روزی دوسه تا هم بخوره تاثیر میکنه واقعا هیچی مثه اینا نمیشه برا یبوست حتما ...

امروز بهش دادم عزیزم نمیدونم چرا این قدر از دخترم غافل شدم من همیشه بهش می رسیدم بخاطر ماه رمضان بود دوباره نمی ذارم اینجوری بشه سخته واقعا 

فراموش نکن که تمام سرمایه زندگی ادم بچه شه ،پس اولویت زندگیت باید بچه ات باشه ،اگر بخاطر کار و گرفتاری بچه تو فراموش کنی مخصوصا برنامه غذاییش ،خودت گرفتار میشی چون یبوست خیلی عواقب بدی داره برای بچه تو این سن 

فراموش نکن که تمام سرمایه زندگی ادم بچه شه ،پس اولویت زندگیت باید بچه ات باشه ،اگر بخاطر کار و گرفتا ...

میدونم عزیزم من کلا همیشه به غذا خوردنمون میرسم چون میدونم سلامتی از همه چیز مهم تره انشأالله زودترخوب بشه دیگه تا عمر دارم تکرار نمیکنم