2733
2734
عنوان

یبوست بچه 2تا3سال

702 بازدید | 107 پست

خانمهایی که تجربه دارن کمکم کنید دخترم دوروزه خیلی می شینه تا مدفوع کنه ببخشید خشک شده معده اش دارو نمیخوره دکتر براش شیاف گلیسیرینم داده نمی ذاره بذارم دیروز گذاشتم گریه کرد بعدشم سریع دفع کرد امروز نذاشت الانم نیم ساعته رو دستشویی هست بلند نمیشه چیزی هم نیومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو غذاش روغن زيتون بي بو بريز مم غذاهاي پسرمو با روغن زيتون درست ميكنم يبوستش خوب شد تغذيشم بهتر شد

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

آب بدنش كم شده ديگه ... 

چند روز سيب زميني و موز و برنج نده 

آب و مايعات بده بهش 

آلو ، ميوه ، كره ، روغن زيتون 

شربت لاكتولوز 

پشتشو با صابون بشور ،دفع رو تحريك ميكنه 

يه مقدار وازلين بزن به مقعدش سعي كن يكم داخل بره

از صبح بهش بزور زردآلو دادم چندتا بیشتر نخورد سوپ درست کردم نخورد موندم چیکار کنم خاکشیرم نمیخوره

خاک شیر به زور بریز تو دهنش بهتر از اینه که یک ساعت عذاب بکشن

2738
ماساژ دادم روغن حیوانی هم دادم به زور براش شیاف بذارم اشکال داره

ت خواب واسش شیاف کن 

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
مال گرماست.اب زباد بهش بده شربت بهش بده دفع کنه.پسرم اینجور بود.زخم شد .و دو هعته با گریه دفع داشت

آب خیلی میخوره درحد اینکه هر نیم ساعت میره دستشویی نمیدونم چش شده این هفته همش کره حیوانی هم خورده فقط زیاد شیر پاستوریزه خورده مامانم میگه شاید شیر اینجوری کردن چون ماه رمضان بود روزه بودم از همیشه بیشتر براش شیر  می خریدم چون بهونه گیری نکنه روزی سه چهارتا میخورد

2706