2733
2734
عنوان

یبوست بچه 2تا3سال

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 107 پست

عزیزم دختر منم همینجور بود فقط پودر پیدرولاکس بهش بده روزی دو لیوان بعد از هر غذا واقعا تاثیر داره هیچ عوارضی هم نداره  دکتر به دخترم داد عالیه

خدایا ،قرارم باش،یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم پناهم باش...
از صبح بهش بزور زردآلو دادم چندتا بیشتر نخورد سوپ درست کردم نخورد موندم چیکار کنم خاکشیرم نمیخوره

دختر منم اینجور بود چند تا دارو دکتر بهش داد بعد چند وقت بی تاثیر میشدن حتی داروهای گیاهی خوراکی همه چیزو امتحان کردیم تا اینکه پیدرولاکس نوشت براش خیلی خوب بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من دخترم یکسال اینجور بود تا جایی که بستری شد ولی یه دکتر تو تهران بیمارستان مفید بردم گفت تا دوسال پیدرولاکس بهش بده عالی بود واقعا هیچ طعم و رنگی هم نداره روزی یه قاشق غذاخوری تو یه لیوان اب حل کن کامل بعد از غذا بهش بده 

2731

برگ الو خشک بهش بده با انجیر خشک خیسونده ،گناه داره بچه، فست فود و هله هوله اصلا ندی بهش ،فقط میوه تابستونی مثه هلو خیلی خوبه 

ازداروخونه باید بگیرم چه موقع روز بدم شربت هست؟

شربت نیست بگو پودر پیدرولاکس میخام ،روزی یه قاشق تو یه لیوان اب بریز بده بهش 

شیرسردیبوست میاره شیروگرم کن بده بهش

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

از داروخونه برو بگیر ،کامل تو اب حل کن بهش بده ،من دخترم جوری بود همش گریه میکرد ،خداروشکر این پودر براش معجزه شد الانم ۵سالشه خوب شده دیگه ،

شیرسردیبوست میاره شیروگرم کن بده بهش

گرم نمیخوره فقط پاکتی میخوره جدیدا باباباش همش میرفته میخریدن همونجا  می خورده من خودم تا دماش پایین نیاد نمیدم بخوره اما مردا به این چیزا توجه نمیکنن

عزیزم شیر رو قطع کن کلا اصلا برا یبوستش خوب نیست ،امشب هم پیدرولاکس یه لیوان با اب ولرم حل کن بهش بده و میوه هم حتما بده بخوره ،سیب و هویج بده براش