2733
2734
عنوان

بدون دعوا واردشین

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 181 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کی گفته خارجیا حساس نیستن من چند تا کلیپ دیدم ازشون، یه زن با پوشش کمتر از عرف میومد جلوی شوهرشون م ...

آره منم یه دوربین مخفی دیدم که دختره با وضع یه کم ناجور میومد پیش مرده، بعد زن همون مرد گرفت دختره رو کتک زد

خیلی 
2731
میگم چرا زن ها به حجاب زن های دیگه حساسن جلوی شوهراشون

اوووو خواهرجان دلت خوشه ها اینجا دیده شده به لباس خونه خواهرشوهرشونم کار داشتن که چرا تاپ میپوشه جلو شوهرم شما میگی زن های دیگه

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

همه اینا برمیگرده به فرهنگ خانوادگی.

یه دختری قبل ازدواج میدیده که یه خانوم بی حجاب تو جمعی که برادر و پدرش بودن نشسته و بعد مراسم برادر و پدرش مثلا پشت سر طرف حرف میزنن یا میگن چه جلفه و این حرفا، اینا هم میمونه تو ذهنه دختر و بعد ازدواج حساس میشه.یکی هم میبینی نه تو خانوادشون عادی بوده همه راحت میگشتن و جا افتاده بوده اونم بعد ها حساس نمیشه

من واسم مهم نیس ب شرطی ک اون خانوم واس چراغ دادن ب همسر من اونجور نپوشه کلا مدلش  باشه به شوهرمن نچسبه هر کار کرد کرد اصن لخت شه

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

من حساس نیستم شایدم

علتش اینه که شوهرم لباس خیلی ازاد تن زنی باشه روشو برمیگردونه یا سرشو میندازه زیر

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706