2737
2734
عنوان

بدون دعوا واردشین

| مشاهده متن کامل بحث + 1560 بازدید | 181 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این نظر شخصی منه

تو جامعه ای که از همون دوره بچگی تفکیک جنسیتی برقرار شده و هر کدوم جنس دیگه رو بعنوان کالای جنسی میبینن که اگه یه نامحرم بهت نزدیک میشه فلان اتفاق میفته، به نظرم این تو وجودشون نهادینه میشه که اگه یه خانمی زیادی به آقا نزدیک شد قاعدتا باید یه اتفاقی بیفته!!!

حالا اون خانم اگر هیکل زیبایی هم داشته باشه که جذاب تره!

اگر حجاب نداشته باشه که از نظر خیلیاشون کلا اون خانم قابل دسترسه!

سوای از همه اینا ممکنه تو ذهنشون مقایسه هم پیش بیاد، چرا زن من این هیکل رو نداره؟ وقتی انقدر خوش هیکله حتما رابطه با اون هم خیلی لذتبخشه

(منطورم از خوش هیکل لاغر ومانکن نیست. ممکنه یه مرد کلا زن چاق دوست داشته باشه)

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
مردا یه موجوداتین که هنوز افکارشون رو نشناختی بابا ساده

خب فکر کنه چیکار کنم 

من ک نمیتونم خودمو جر بدم بخاطر اینکه یکی ی جور دیگه لباس میپوشه 

هر کی هر جور میخاد لباس بپوشه ب من چ 

💜
اخه توفامیلمون کسی حجاب نداره حساسم نیست کسی حتی تعداد کسای که هم‌حجاب دارن

خب نوع تربیت فرق داره. مردی که کلا تو خانواده که همه حجاب داشتن بزرگ شده، بیاد تو چنین جمعی احتمالش خیلی کمه که ذهنش درگیر خانوما نشه!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740
حالا اگر شوهرت به اون بچسبه چی😂😂

نمیچسبه جراتشو نداره میدونه جرش میدم چشاش از کاسه در میارم😂🤣🤣🤣

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
اوووو خواهرجان دلت خوشه ها اینجا دیده شده به لباس خونه خواهرشوهرشونم کار داشتن که چرا تاپ میپوشه جلو ...

اره مثلا خواهر شوهرم پیش شوهرم ساپورت میپوشه تنگگگگگگ با پیرهن یا تیشرت... حتی طرح شورتشم معلوم میشه....خب هیچ برادری از دیدن خواهرش که تحریک نمیشه فقط من از این حرصم درمیاد که چقد بی حیاااان

من واسم مهم نیس ب شرطی ک اون خانوم واس چراغ دادن ب همسر من اونجور نپوشه کلا مدلش  باشه به شوهرم ...

بستگی به جنبه شوهر داره...شوهر اگه کاملا چشم پاک باشع زن اصلا حساس نمیشه ولی اگه یکم هیز باشه زن همش دنبال محیطی میگرده که زنای بی حجاب اونجا نباشن

2706