2733
2739
عنوان

نظر شما چیست؟

241 بازدید | 30 پست

ویژگی همسر خوب از دیدگاه حضرت امیرالمومنین علی(ع)

زن باید مهربان،مغرور و خسیس باشد.

مهربان نسبت به همسر و محارم خویش باشد.

مغرور نسبت به نامحرم باشد.(از اختلاط غیرضروری پرهیز گردد)

خسیس نسبت به مال شوهر خویش باشد.(از خرج های غیر ضروری پرهیز کند)

درسته ،مرد هم یه سری ویژگی ها باید داشته باشه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
[QUOTE=92542448]به شخصه از رعايت مورد آخر خيري نديدم.[/QUOTE تو این اوضاع اقتصادی الان خب اکثرا تو ...

منطورم اينه كه توي اين چندين سالي كه از زندگيم ميگذره هميشه اين مورد رو رعايت كردم، نتيجه اين شد كه يكجورايي جزو وظايفم شد و پول گرفتنم از خانواده خودم براي ايشون عادي شد، از اونطرف هم ايشون به خانوادشون پول ميدن، نميدونم چطور پول اضافه رو توي زندگي خودش نمياره؟ هميشه ميگفتم پولهاشو جمع كنه كه پس انداز داشته باشيم براي بچه دار شدن، بعد برادرش بچه دار شده ايشون خرجيشونو ميده، اگر از اول سختگير بودم و همه پولهاشو خرج ميكردم كار به اينجا نميرسيد. بعضيها جنبه ندارن.

آهان. خب شما مدیریت میکردید ایشون رو.میشد؟

نشد متاسفانه، ايشون خوششون نمياد كه چند و چون مخارج و درآمدشون رو بدونم و هميشه هم سر همين مسائل با هم دعوا داشتيم، هميشه سر پول و ميزان درآمد و خرجهايي كه كردن و خبر ندارم ... هميشه از سمت خودم رعايت كردم، نتيجه اش رفت توي جيب بقيه متأسفانه.

نشد متاسفانه، ايشون خوششون نمياد كه چند و چون مخارج و درآمدشون رو بدونم و هميشه هم سر همين مسائل با ...

تو زندگی مشترک چیزی واسه پنهان کاری وجود نداره که،ریز و درشت زندگی و دخل و خرج رو باید هر دو بدونید وگرنه که نمیشه همش شما کوتاه بیاید،ازشون توضیح بخواید چون این زندگی مشترک شماست

2706