2737
2734
عنوان

ترشحات ابکی و بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 5920 بازدید | 21 پست

[QUOTE=92530589]منم این علائم شما را داشتم با این وجود که بیبی چکا خط دومش مثل یه توهم بود ولی آزمایشم منفی بود[/QUOTE

ینی باردار نبودید با وجود علائمی مثل علائم من؟

به بندگانم خبر بده که من دارای گذشتِ زیاد و مهرِ فراوان هستم. سوره حجر ایه 49
[QUOTE=92530589]منم این علائم شما را داشتم با این وجود که بیبی چکا خط دومش مثل یه توهم بود ولی آزمای ...

یلدا جون بیا جواب بده

تو امضات که گفتی بارداری

باعلائم من باردار بودی یانه؟؟

ازمایش و بی بی ت چندم مثبت شد؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

راستی ترشحات تخمک گذاریم هم ۴ روز طول کشید

در حالیکه همیشه ۱ الی دو بار در طولِ فقط ۱ روز ترشحات داشتم

[QUOTE=92530589]منم این علائم شما را داشتم با این وجود که بیبی چکا خط دومش مثل یه توهم بود ولی آزمای ...

نمیدونم هنوز مشخص نیست آزمایشم منفی شد ولی الان باز نزدیک یه هفتس که از روزی آز دادم میگذره و هنوز پری نیومده

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2742

من باردار نبودم دوستان 

دوستان سخنرانی های تربیت فرزند استاد شجاعی رو حتما گوش کنید.تو نت سرچ کنید تا کانالشو پیدا کنید.از ادمین بخوایید سخنرانیهای قبل از انعقاد نطفه رو بهتون بده
عااالیه

من چند هفته پیش تکرار ادرار داشتم و رفتم دکتر ازمایش دادم گف همه چی. نرماله بعد قرص عفونت داد ادرارم در حد یه دو قطره بود قرص فنازوپریدین بود دو روز طول کشید خوب شدم 

بی بی هم زدم منفی

دوره عقدم نامزدم و الان نزدیک پریودمه دل درد دارم و ترشحات دوبار بی بی زدم منفی بنظرتون میشه حامله باشم؟