2737
2739
عنوان

ترشحات ابکی و بی بی چک منفی

5912 بازدید | 21 پست

سللم عزیزان.دلگرمی میخوام.لطفا کمک کنید

من پریودی قبلی لتروزول خوردم 

ولی علائم تخمک گذاری نداشتم اما به هر حال اقدام کردمدرست

درست از دو سه روز مونده به پریود   تا۴ روز ترشحات چسبنده مثل سفیده تخم مرغ داشتم   که دفه اخری که این ترشحات رو دیدم گفتم نکنه تخمک گذاریم الان افتاده و دوباره اقدام کردم برای بارداری 

الان دقیقا ۱۴ روز از اقدامم میگذره و پریود نشدم

علائم خاصی ندارم تازه علائمم نسبت به ماه های قبل که پریود میشم کمتر هم شده

فقط علامت جدیدم اینه که از روز اقدام به بعد شورتم خیس میشه مخصوصا این دوسه روز اخیر.انگار پریود شدم ولی میرم میبینم نشدم 

بی بی چک گذاشتم منفی بود.موووندم همینجورحی

کسی شبیه من بوده؟؟؟

به بندگانم خبر بده که من دارای گذشتِ زیاد و مهرِ فراوان هستم. سوره حجر ایه 49

بلاخره تو‌موعدت پری شدی یا نه؟؟

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا توی این زمینه هیچ کس شبیه هیچ کس نیست هرکس یه جور بارداریش.بعدشم کار به تخمک گذاری نداشته باش از بعد پاک شدن یه شب درمیون اقدام داشته باش تا دو سه روز مونده به موعد

**اللهم عجل لولیک الفرج**
2728
چندروز از موعدت گذشته؟

موعد اصلیم که اول خرداد باید پریود میشم

ولی از۲۸ اردیبهشت تا۳۱ ترشحات تخمک گذاری داشتم

نه نشدم عزیزم ترشحات تخمک کذاری داشتم

احتمالا بارداری برو ازمایش

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738
۱۴ روز تاخیر زیاده  میتونی بری ازمایش من یه روز تاخیر زدم بیبی چکم منفیه کامل علایم پریودی ...

والا بیشتر از۷ ساله ازدواج کردم

خسته شدم از بس ازمایش منفی و بی بی چک منفی

گفتم از رو علائمم شاید کسی حدس + بزنه

۱۴ روز تاخیر زیاده  میتونی بری ازمایش من یه روز تاخیر زدم بیبی چکم منفیه کامل علایم پریودی ...

اخه تاخیری که داشتم برام ی جورایی بااون ترشخات تخم مرغی مشخص شد که زمان تخمک گذاریم بود

رفتیم دوست جونیااا

الان رفتم دیدم ترشحاتترشحات از حالت ابکی و بی رنگ به یکک مقدار غلیظ تر و به رنگ سفید دراومده

فردا هم بی بی میذارم بلکه باردار باشم به امید خدا التماس دعا

منم این علائم شما را داشتم با این وجود که بیبی چکا خط دومش مثل یه توهم بود ولی آزمایشم منفی بود

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻
2706