2733
2739
عنوان

مادرا بیایین

80 بازدید | 10 پست

بچم ۴ ماهو ۲۵ روزشه چن روز دیگه میخام غذای کمکیشو شرو کنم .نمیدونم اول چی بش بدم؟ چن قاشق بهش بدم؟ روزی چن بار ؟اگه تجربه ای دارین ممنون میشم نظر بدین

خدایا پشت و پناهم باش 

از غذاهای سبک باید شروع کنی در حد یک قاشق بعد هرروز بیشترش کنی تا برسه به ۴ ۵ قاشق

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻

اول لعاب برنج روزی دو سه قاشق چای خوری

بعدش فرنی

بعدش اگه الرژی نداره حریره بادوم

بعدشم سوپ

و دیگه بعد چند روز متنوع بده همینا رو

رو مقدارشم نمیشه قطعی گفت

روزا اول ۳۰۴قاشق 

بعدش دیگه روزی ۴ بار 

هر چقد خواست بخوره بده

البته اگه تپلی نیست

اگه خودش تپله محدودش کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روزی چن بار بش بدم‌

هفته اول روزی یک بار بده و مقدارشو هی بیشتر کن از هفته دوم دفعاتشم بیشتر کن تا روزی ۴ بار میتونی بدی بچه خودش گرسنه باشه میخوره

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2740
هفته اول روزی یک بار بده و مقدارشو هی بیشتر کن از هفته دوم دفعاتشم بیشتر کن تا روزی ۴ بار میتونی بدی ...

روزی ی بار ینی در حد دو سه قاشق 

خدایا پشت و پناهم باش 
روزی ی بار ینی در حد دو سه قاشق 

اره چون معدش الان ضعیفه بیشتر بدی حالش بد میشه