2777
2789
وای پس شوهرتم مثل خانوادش بی فکر و بی درک آه  لجم گرفت

خیلی رک و پوس کنده وقتی مادر شوهرت شعور نداره شما هم تعارف بزار کنار البته خیلی معدبانه و با احترام بگو مثلن مادر جان من چند وقت مریضم نمیتونم هی ب داداش سرویس بدم بگو کمتر بیاد که شرمنده نشم 

دقیقا باهات همدردم الان کلی مهمون اومده برادرم اینا هم زنگ زدن میگن فردا راه می افتن😢😢

خدا   بهت   صبر  بده  مادر.  از همه بدتر  صبحانه  هست . اوفف.  وقتی میان  شمال  مثل  خرس  غذا میخورن.  ولی  تو خونه خودشون  همیشه رژیممم دارن 😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کی بشه بره که به شوهرم بگم

شهلا جان بعضی آدمها ادب سرشون نمیشه 

یه بار مادرشوهرم بیمارستان بود منم چهار روز به پدر شوهرم وبرادرشوهرم سرویس دادم تازه عموی شوهرم هم میومد باهاشون واسه نهار وشام  جالبش این بود که بامن فقط احوالپرسی میکردن ودیگه انگار گارسون بودم براشون چهار روز تحمل کردم شوهرم شبها بعداز رفتن اونها میخوابید یعنی اصلا همکلام نمیشدیم دیگه صبحانه هم دعوتشون میکرد در حالی که خودشون میتونستن خونشون بخورن 

روز پنجم شوهرم گفت پاشو صبحونه اماده کن تا بگم بیان اینجا منم گفتم نمیتونم حالم بده پری بودم اهمیت نداد به حرفم ،گفتم خونه خودشون بخورن انگار نشنید بهشون زنگ زد اومدن منم از اتاق بیرون نرفتم پدر شوهرم قاطی کرده بود که عروس کم محلی کرده شوهرم خجالت میکشید  ولی درست شدن 

خجالتم خوب چیزیه به خدا 

تو اصلاکاراای خودتو زمین نذار خونتو تمیز کن دخترتو ببر حموم به شوهرت بگو شب میخوام مهمونی بگیرم مامانم اینا رو دعوت کنم نذاشت بگو پس من و بچه میریم اونجا دلمون تنگ سده تو هم شام بیا وقتی تو کارای زندگیتو معطل میکنی چون اون میاد معلومه از خداشم هس هرروز میاد

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم