2752
2734
چرا بعضی آدما اینقد پرو هستن

میدونم سخته ولی با شوهرت حرف بزن بگو برادر تو مثل برادر منه خیلی هم دوستش دارم اگه کلا بیاد با ما زندگی کنه من راحتترم تا اینطوری..ما چرا نباید مثل بقزه آدمها روزهای تعطیل برنامه خودمون رو داشته باشیم ...یه گوشه ذهنت همیشه خواسته های من رو هم در نظر بگیر

شاید بهم بخندین اما من الان دارم گریه می‌کنم خسته ام کرده

چرا غصه میخوری یک فکر اساسی بکن قوی باش ب قول قدیما مرگ یه بار شیون یه بار یا زنگ بزن ب مادر شوهرت یا خودت رو در رو بهش بگو  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دستگاه رو بهش تقدیم کردم ببره اما حالا هر جمعه دستگاه رو می‌زنه زیر بغلش میاد

به نظرم بهش کار و مسئولیت بده شاید خوشش نیومد ورفت مثلا  آشغالا رو بده ببره بیرون یا بد موقع بفرستش چیزی بخره برات 

ما شمالی ها  به اجباررر  خودمان رو  با  اینگونه  تعطیلات و  هجوم  اقوام  جهت  سیر و سیاحتشان   تطبیق داده ایم😂.  تا به امروز هم  موفق  به فرار  از این  مساله ی بسیاررر  وحشتناک   نشده ایم.    😂😂.   تا   تعطیلات شروع میشود. دلشان یهوییی برای ما  تنگگگ میشود.  

کاش دریای خزر  در  سمت  مغرب  ایران  قرار داشت😂😂

تو هر جا دلت خواست برو بزار شوهرت هم با برادر عزیز کردش تنها بمونه یه چند روز برو خونه مادرت تا از دست خروس بی محل راحت شی

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
شاید بهم بخندین اما من الان دارم گریه می‌کنم خسته ام کرده

میفهممت کاملا چون کشیدم اما مقصر خودتی از روز اول رو دادی هر چی قانونی داره چه معنی داره هر روز مزاحمت بشن جلوی روی برادر شوهرت سر این بازی باشوهرت بحث کن بگو یا جای این بازی توی این خونست یا جای تو 

بعدم به برادر شوهرت بگو هر وقت دلت برامون تنگ شد واومدی خونمون قدمت روی چشم ولی ازاین به بعد دیگه برای بازی اینجا نیا

2706