2737
2739
عنوان

چله سوره طه به مدت ۴۱ روز(ویژه مجردها)😉

| مشاهده متن کامل بحث + 37685 بازدید | 4255 پست

@زهرازهراااا     عزیزم به نیتت خوندم ان شاء الله به حق آیات سوره ی طه خوشبخت بشی 😍🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @samabahari      سوره طه میخونیم.❤❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
ان شاء الله💖💖💖💖

🙂🤗💗💗💗ایشالااااا ایشالاااااااااااا

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2738
سلام زینب عزیز و تمام دوستای دیگه تو این گروه منم از اول چله تا به امروز نوبت هر کدومتون بوده سوره م ...

قبولت باشه عزیزم از لایکات متوجه میشدم میخوندی مهربونم.انشالله به دعاهای شماها تک تکتون عروس بشید تا آخر امسال.درست میگی چله و ختم ها ممکنه چند مدت بعد اتفاق میافته بهتره بچه ها اگر چیزی شد بیان اطلاع بدن مارو شد کنن😍💋❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

@مهربان

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

آجیا هرکاری میکنم تگ‌نمیشع چیکارکنمممم☹

@1990noura    

‍ اجی زینب جونم سلام..اجی یکیومیخوام تگ کنم نمیشه توتاپیکش صدات زدم میشه زحمت بکشی خودت انجامش بدی

آجیا هرکاری میکنم تگ‌نمیشع چیکارکنمممم☹

حتما کاربریشو حذف کرده🤔

2706