2733
2734

سلام خانمها.دحترم دو سال وهفت ماهشه قبل از عید اومدک سعی کنم از پوسک بگیرمش هر نبم ساعت میبردمش دسشویی اونم میومد ولی برا پی پی نمیگفت و وقتی هم میدیدم میخواد کنه هر کاربش میکردم راضی نمیشد بره دسشویی منم گفتم لابد هنوز امادگیشو نداره و ولش کردم تااینکه از سه هفته پیش برا پی پی خودش شلوارش در میاورد و مبگفت ببرمش بعد از  هفته گفتم خب دیگه خوبه تا کامل بگیرمش الان هر کار میکنم اخر تو خودش جیش میکنه جدیدا هم که دوبار پی پی میکنه تو خودش.واقعا درموندم کمکم کنین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط دعواش نكن با مهربوني يا قصه گفتن از پي پي و جيش بگو بگو كه اونا دوست دارن برن توي دستشويي شلوارت يا شرتت ناراحت ميشه جيشي بشه ازين حرفا رو براش بگو خخخ

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍

هر نیم ساعت ببرش تو دستشویی انقدر بمون تا جیش کنه جیش که کرد بیارش بیرون دوباره نیم ساعت دیگه ببرش دختر من  ماه دیگه تولد دوسالگیشه دو هفتس از پوشک گرفتمش هم جیششو میگه هم پیپی باید همون چند وقت پیش کم نمیاوردی و پوشکش نمیکردی دیگه

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
براش جایزه بزار برید سرویس ولی بازی کنید باهم با کثیفی هاش بای بای کنید حرف بزنید بخندید  اصلا ...

دختر منم با پی پیاش بای بای میکنه بهش گفتم میخان برن پیش مامانشون😅😅

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2738

برای من یه هفته طول کشید تا یاد بگیره کل روزم تو دستشویی میگذشت آخرشم میومد داخل خونه کارشو میکرد دیگه میخواستم دوباره پوشکش کنم که همسرم گفت بذار منم یه چندبار ببرمش شاید درست شد همینکه که پسرمو برد دستشویی فورا جیش کرد.

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

من به دخترم گفتم اب که میخوری میره تو دلت میچرخه و جیش میشه غذا میخوری بیف میشه واسه همین دیگه نمیترسه. 2هفته طول کشید تا دخترم گفت کل خونه رو جیش کرد انقدرجیش کرد که فهمید جیش داره منم هی میپرسیدم جیش داری بعد خودش کم کم گفت جیش داره خودشو که کثیف کرد یاد گرفت بهشم گفتم بی بی بده و واسه نی نی هاست 

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ

دختر من نزدیک سخ ساله فقط کوچیکرو میگه و میره دستشویی میکنه بزرگه رو میگه مامان ببیبی بپوش داره میاد براش میپوشم فعلا تا دو سه ماه دیگه کم کم یادش میدم اونم بره دستشویی حالا سه سال بشن بگن مگه چه اشکالی داره

دختر منم با پی پیاش بای بای میکنه بهش گفتم میخان برن پیش مامانشون😅😅

منم همینطور باهاش بازی میکنم خوشش میاد الانم ۲سالشه به خواهرش میگه تو شلوارت کثیف نکن برو سرویس😂😂

اوایل انقد با کثیفی هاش حرف میزدم شوهرم میگف رسما دیونه شدی ولی الان همه تعجب کردن که تو مهمونی یواشکی صدام میزنه برا سرویس 

ممنونم از راهنماییهاتون.خب الان دیگه حس میکنم بلده.نمیدونم از بس همه میگن مگه هنوز پوشکه اعصابم خرد ...

ولش کن حرف بقیه رو خواهر زاده من ۳ سالشه هنوز پوشکه یعنی خواهرم کارمنده هنوز وقت نکرده جداش کنه

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی
2706