2737
2734
عنوان

بارداری با وجود پریود!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 97159 بازدید | 48 پست
امکان نداره پریود و خونریزی یعنی پایان همه چی 

من با پریودی و خون ریزی باردار بودم 

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه امکان نداره

من سه روز پریود بودم ولی اصلا اونجوری نبود خیلیییییییی کم بود

صورتی و قهوه ای بود 

وقتی هم رفتم دکتر گفت اگه خون بود که هیچی ولی ماله من اونجوری اصلا نبود

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728

سلام ببخشید اگه تجربه‌ای دارید میشه جوابمو بدید خیلی استرس دارم🙏🙏

من با نامزدم رابطه داشتم و دیر از قرص های اورژانسی استفاده کردم بعداز استفاده از قرص ها پریود شدم دورمو کامل تمام کردم باز بعد از چند روز بعد از این که پریودیم تمام شد ۴ روز لکه بینی افتادم و الان برای دوره دوم پریودیم ۸ روز عقب افتاده ولی روزه هم میگیرم حالا میخواستم ببینم احتمال بارداری هستش؟

2738
من با پریودی و خون ریزی باردار بودم 

سلام عزیزم. خیلی از تاریخ این پیامتون میگذره ولی میشه بپرسم چجوری شد ک خونریزی داشتین و بعدش فهمیدی باردارین و چجوری شک کردین؟خونریزیتون شدید بود؟

سلام اگه میشه کمک کنین من ۸ساله بچه دار نشدم والان قاعدگی نامنظمی دارم ۲ماه یک بار پریود میشم ولی الان ۲۷مهر پریود شدم و۱۴اذر هم خونریزی داشتم رفتم دکتر و سونو تجویز کرد سونو رو انجام دادم گفتن ک در تخمدان سمت راست فولیکول ب اندازه ۱۶میل ودر چپ ب اندازه ۱۳٫۵میل دکتر گفت ک احتمال بارداری زیاده خواستم بدونم کسی شرایط من رو داشته و بارداری براش اتفاق افتاده؟

سلام. میشه راهنمایی کنین؟ من دو سال و نیمه که اقدام به بارداری هستم. تنبلی تخمدان دارم و بیشتر از یکماه پیش تخمک کشی شدم ولی بنا به تشخیص پزشکم انتقال انجام ندادم و گفتن که فعلا باید با مصرف دارو باردار شم. بعد از تخمک کشی یکبار پریود شدم و بعدش دوفامد مصرف کردم و الان دوباره پریودم ولی خیلی ضعیف نسبت به دوره های قبلی و الان که روز چهارم هست تقریبا تمومه و در حد لکه ناچیز در صورتی که همیشه طول دوره من یک هفته به طول می انجامید. از چهار روز قبل از موعد دقیقا هر سه روز یکبار استفراغ دارم و تا الان سه بار بالا آوردم و خیلی وقتا حالت تهوع دارم گاهی اوقات دچار یبوست میشم که سابقه نداشته. بی بی چک هم منفی میشه. به نظر شما من باردارم؟ البته نا گفته نماند که آنفولانزا هم گرفتم آیا این تهوع و استفراغ و یبوست می تونه مربوط به بارداری باشه یا آنفولانزا؟ همونطور که گفتم هر سه روز یکبار استفراغ داشتم.اگر باردار باشم الان آزمایش خون تیتراژ نشون میده؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. 

ازه منم خیلی شنیدم درسته  چند تا تو فامیل  گفت اقدام کزدم پری شدم بعدش دیگه نشدم جالبه

سلام. بله امکان داره. دختره خاله ی من دوماه مثل همیشه پریود می‌شده قشنگ میگفت خون میومد ازم سه روز. بعده دوماه از روی حالت تهوع هایی ک داشته رفته ازمایش داده فهمیده دوماهه است. بعضی ها قشنگ پریود میشن. خداوند هر چی بخواد امکان پذیره. ❤️

بله مادر منم چاق بود و یهویی دردش میگیره میگین برو بچه تو به دنیا بیار 

🤭🤭🤭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️