2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدترین ها زیاد هستن اینم یکیشونه👍

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
2738

مخالفم.

دست بزن و هرزه بودن و بد دهنی خیلی خیلی غیر قابل تحمل تره 😐

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)

آره واقعا ،دل آدم میشکنه

میگویند شیشه ها احساس ندارند،اما وقتی روی بخار شیشه نوشتم دوستت دارم ،آرام آرام گریست!             یه بار دیگه نوشتم دوستت ندارم ،بازم گریست! 😐       یه بار دیگه نوشتم سلام،خوبی شیشه؟بازم گریست!       فکر کنم افسردگی داره بیچاره😂😂😂
نگو که الان دارم بخاطرش اشک میریزم...  هیچ وقت فکرش رو هم نمیکردم که یه شبی بخاطر گرسنگی بشینم ...

عزیز دلم😔

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜

دوس پسرم بی تفاوته....البته واسه جنبه ی عاطفی وگرنه مسعولیت پذیره واسه کارو اینا...میگ اوضام خوب شه منم خوب میشم خیالم راحت میشه....دیگ‌نمیدونم

یکی مارودرک کنه لطفااااااا....🙂🙂
2706