2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به سرکار رفتن خانم ها چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5560 بازدید | 121 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش نظر مام مهم بود

نظر آقامون منفیه😁😁😁😁

میگه نمیخواد سر کار بری،فقد صبا زود پاشو😁😁😁😁😁😂😂😂

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
2731
میشه از تجربیات بگی . با کار چجوری بچه دار شدی

بارداریه دوممه ، دخترم بزرگ شده، از شش ماهگی گذاشتم مهد الان هشت سال و خورده ایشه و شخصیتشرو خیلی دوست دارم، خدا رو شکر شاد و مستقل و خودکار. 

همیشه از 8 صبح تا 4 بعداز ظهر کار کردم،،، 5 خونه هستم، تا هفت شام هم خوردیم، هفت و نیم دخترم تو تختش خوابه ، یعنی عملا از هفت و نیم کاملا ازادم، کارهای منزل رو با همسرم انجام میدیم، هیچوقت درک نمیکنم چرا میگن خونه کلی کار داره! 😑. همه جا هم همیشه تمیزه، همین روند در مورد مادرم و خاله هام و عمه هام هم بوده، ما جز این ندبدیم با اینکه همه از نظر مالی سطح خیلی خوب دارن. 

من اینجوری راضی نیستم هیچ پولی ارزش اینکه بچمو بدم دست کسی و از همه چی خودم بزنم واسه پول و از جوانی و لذت کارهای بچم بگذرم نداره. مگر اینکه بچه ها بزرگ باشن بعد بری سرکار سبک و نیمه وقت واسه سرگرمی. یا اینکه بچه نداشته باشی کلا

کار اداری با مردها پشت میز  واریس پادرد ضعیف شدن چشم پشت سیستم آیا می ارزه  اونایی که ...

من همچین چیزی تو نزدیکانم ندیدم، برعکس تا دلت بخواد خانمهای خانه دار سن مادر خودم دیدم که داغونه داغونن

2740

اگه قراره درآمد رو برای خونه صرف کنه 

کارهای خونه هم باید تقسیم بشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
کار به اندازه 4 روز در هفته برای زن خوبه بقیشو باید برا خودش و علایقش وقت بذاره، کار هر روزی اونم اد ...

دقیقا آفففففرین

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

من خودم خانه دارم ولی شاغل بودنوترجیح میدم.اینا معایبش بود مزایاشم اینه تواجتماعی دایره ارتباطاتت گسترده تره مستقل هستی و اگه یه روزی برگردی عقب نمیگی من لای زندگی گم شدم برای شوهروبچه ازخودمو موفقیتام گذشتم اوناپیشرفت کردن من نه.دستت توجیب خودته سرماه کارتت شار ژ میشه و میتونی راحت تر به علاقه خانما که خریدکردنه برسی. میتونی برای پدرومادرت خرج کنی میتونی بعضی وقتا که حوصله نداری بیخیال بری زنگ بزنی غذاتوسفارش بدی.میتونی احساس قدرت کنی.خدای نکرده تو نبود همسر یاطلاق خانمای شاغل راحت تر کنارمیان و خیلی مزایای دیگه

دردم از یار است و درمان نیز هم

من سرکار میرم و واقعا چیزایی که میگی وجود داره اینکه بچت تابستون و زمستون باید کله سحر بیدار شه و بره مهد، اینکه تایمی که خونه هستی باید رو دور تند کار کنی تا به همه کارات برسی، اینکه خواب صبح برات میشه آرزو، بخوای یه مهمونی بدی باید کلی برنامه ریزی کنی که بتونی همه کارا رو به نحو احسن و در زمان محدود انجام بدی، در مقابل اینکه استقلال مالی داری خوبه اینکه تو جامعه هستی خوبه، اینکه فشار اقتصادی رو همسرت کمتره خوبه اما الان با تجربه خودم میگم اگه واقعا مرد درآمد مکفی داشته باشه طوری که خانم بتونه به تفریحات و ورزش و علاقه مندیاش برسه هیچ نیازی به سرکار رفتن خانم نیست.

خدایا هزار بار شکرت

بستگی به شخصیت زن داره...

من خودم اگه بیکار باشم و بخوام خونه باشم حس میکنم افسرده میشم و بدرد نمیخورم و همش میخام فکرو خیال بکنم...

اجتماعی بودن و توی اجتماع بودن و مستقل بودن برای من خیلییییی مهمه...

البته دوست دارم ساعت کاریم فقط صبح ها باشه با حقوق زیاد   

ولی حتی حقوقشم زیاد نباشه دوست دارم کار کنم...

من یازده ساله ازدواج کردم همشو هم کار کردم، هیچ کدوم از مشکلاتی که میگی نداشتیم. 

یک روز به تولد مونده واقعا ؟ زده یک روز😵😵😵

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه
بارداریه دوممه ، دخترم بزرگ شده، از شش ماهگی گذاشتم مهد الان هشت سال و خورده ایشه و شخصیتشرو خیلی دو ...

من خودم مجرد بودم هم شاغل بودم ولی ازدواج کردم تصمیم گرفتم درسمو ادامه بدم ک‌همسرم گفت کار نکن درستو بخون بعد خواستی جای خوب کار کن . حالا کارشناسیمو گرفتم و می‌خوام مشغول کار بشم از طرفی فکر اینم سنمون واسه بچه دار شدن خیلی بالا نره. 

خودم تصمیم دارم دو سه سال کار کنم بعد بچه دار شیم بعد از چند وقت ک بچه بزرگ شد دوباره برم دنبال کار 

به نظر شما شدنیه این تصمیمم؟

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته