2733
2739
عنوان

نظرتون راجع به سرکار رفتن خانم ها چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 5560 بازدید | 121 پست

من سرکار میرم وراضی ام اما من اینجوری تو تنگنا قرار نمیگیرم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

عزیزم من خودم همیشه میگفتم فقط برای بالاتر رفتن شخصیت اجتماعی باید کار کنم 

کلی با شوهرم بحث کردم راضی شد 

ولی الان پشیمووووونم 

واقعا زن متاهل کار کردن براش سخته 

خصوصا مثل من با حقوق کم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یازده ساله ازدواج کردم همشو هم کار کردم، هیچ کدوم از مشکلاتی که میگی نداشتیم. 

میشه از تجربیات بگی . با کار چجوری بچه دار شدی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2728

اگه حقوقش برای خودش باشه موافقم.‌ولی اگر مثل اکثر خانما بخواد بریزه به حساب قسط و وام بده کاریهای زندگی و مشترک.نع مخالفم..من خودم دوست دارم با کلاس و باشگاه و اینا تو احتماع فعال باشم تا سرکار‌رفتن..فکر میکنم در مقابل بچه داری خانه داری و خیلی گذشتهام..این وظیفه ی همسرمه ک مخارج و آسایش من و تامین کنه..و البته این نظر‌منه  و مخالفانی هم داره وه واسم مهم نیست۰🌷

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

چرا فکر می‌کنید زن نباید کار کنه ؟! زن که کارش این نیست که بشینه بچه داری کنه !!

این همه تو دنیا زن رییس جمهور و نخست وزیر داریم که دارن یه کشور رو اداره میکنن.... این طرز فکر خیلی قدیمیه که زن نباید کار کنه 

من از بیکاری بیزارم ولی جون ندارم هم خونه هم بیرون کار کنم ب خاطر همین ترجیح میدم باشگاه برم کلاس برم درس بخونم  بعدم بیرون کار کنم مرد پرو میشه شوهرمم مخالفه میگه دوس ندارم ب من ک میرسی خسته باشی میخام ب خودت برسی و همیشه برام انرژی داشته باشی کار فکرتو درگیر میکنه برا همین کلاس میرم

ما در پی روزی و اجل در پی ما میتازد
2740

کار به اندازه 4 روز در هفته برای زن خوبه بقیشو باید برا خودش و علایقش وقت بذاره، کار هر روزی اونم اداری از صبح تا عصر 6 روز در هفته، استرس و خستگی و... زن رو فرسوده میکنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

کار از صبح تا عصر موافق نیستم

چرا باید نگران این باشیم که کمتر به شوهر رسیده باشیم

بالاترین سرعت دنیا                                                سرعت رنگ عوض کردن آدمهاس...🙄

حداقل اگر خدایی نکرده مجبور به طلاق شد محتاج کسی نیست و یا اگر دور از جون همسرش فوت کنه به چه کنم چه کنم نمیفته ...و از لحاظ اقتصادی به همسرش کمک میکنه . قدر پول رو بهتر میدونه و توقعات بیجا نداره چون درکش از پول دراوردن و خرج کردن با زنی که فقط مصرف کننده هست فرق میکنه 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

من بنظرم وقتی خانم بیرون کار میکنه اعتماد بنفس و استقلال داره. بله هر چیزی بهایی داره و کسی که کار میکنه کمتر استراحت میکنه. اما خونه داری و بچه داری تقسیم میشه بین زنومرد وقتی هر دو شاغلن(البته اگه آقایون شریف و غیر خودخواهی داشته باشن)با کار فرسایشی برای خانوم که جای تحرک نداشته باشه موافق نیستم چون بنظرم روحیه خانوما جوریه که نیاز دارن باشگاه برن و تفریح کنن. اما کاریکه پاره وقت باشه یا مثلا سه روز خالی تو هفته داشته باشه عالیه. 

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨