2737
2734

سلام عزیزای دلم نماز روزتون قبول حق🌹من دیروز نزدیکی داشتم چند روز بعد از نزدیکی ازمایش خون بدم برای بارداری میخوام تا پریوود نشدم بدم اخه میگن اگه لقاح صورت بگیره میشه ازمایش بتا داد.

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

حداقل ده روز بايد از لقاح بگذره تا تست خون مثبت شه

چون نميدوني لقاح كي بوده پس تا ١٤ روز زمان بده بعد برو آزمايش انشااله كه بارداري

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای ساعت چهار پاشدم سحری بخورم دیدم پریود شدم جیغ زدم شوهرم از خواب پرید آخه یک هفته عقب افتاده بود خیلییی ترسیده بودم ولی الان اومدم این خبر خوشحال کننده رو بدم ولی خب نماز عیدو از دست دادم😣

😊
2738
وای ساعت چهار پاشدم سحری بخورم دیدم پریود شدم جیغ زدم شوهرم از خواب پرید آخه یک هفته عقب افتاده بود ...

نی نی نمیخواستی؟ 😣

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
حداقل ده روز بايد از لقاح بگذره تا تست خون مثبت شه چون نميدوني لقاح كي بوده پس تا ١٤ روز زمان بده ب ...

فک کنم همینه درستش 

فکر کنم ۱۱ روز بعد رابطه.

اهان همینه دقیق زدی تو هدددددددف😁ای خووووووودا من اگه باردار باشم این ماه به همتون ترابر پنجاه هزارز ی شیرینی میدم فقط شماره حساباتونو برام بزارید

اهان همینه دقیق زدی تو هدددددددف😁ای خووووووودا من اگه باردار باشم این ماه به همتون ترابر پنجاه هزار ...

عزیزممم 😄😄😄😄😆😆 ان شاالله که زود میشی 

منم زود میشم 

همه زود بشن 😍😍

اخه من ماه قبل ۲۹ پری شدم این ماه ۲۴ شدم حالا تا ۲۴ ...۱۴ روز مونده میخوام چون دیروز نزدیکی داشت زود برم ازمایش بدم ۱۱ روز خوبه به نظرتون تا پریود نشدم😭😭

وای ساعت چهار پاشدم سحری بخورم دیدم پریود شدم جیغ زدم شوهرم از خواب پرید آخه یک هفته عقب افتاده بود ...

😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂خبر باحالی بود بدو بدو برو نوار بزار خودتو بشور😂😂😂😂امان از این بی بچگی عین دیونه هام شدیم از بی بی چک منفی متنفررررررررررررررررررررررررم.لعنت بهش.اما کیت تخمک گزاریم مثثثثثثثثققققققبته

2706