2733
2739
عنوان

اشتی کردیم

653 بازدید | 49 پست

نگاش کردم گفتم دلم خیلی واست تنگ شده بود دستشو گرفتم انداختم دور گردن خودم و  سرمو گذاشتم روسینش 😢😢😢😢 تو بغلش گریه کردم دستمال برداشتم پاک کنم دماغمم پاک کردم یهو  ازم گرفتش 😲😲خودش اشکامو پاک کرد  زدش ب چشمام منم هیچی نگفتم  گفت گریه نکن 😣😣😣😣😣😣😣گفت خب بهم زنگ‌میزدی گفتم توچی دلت تنگ نشد گفت اگه دلم‌تنگ نشده بود الان اینجا نبودم 😝

بعد همینجور گریه کردم توبغلش نازم کرد بوسیدم گفتم نخیر  وقتی قهر کردم‌باید انقدر زنگ میزدی تا اشتی کنم گفت خب زنگ زدم جواب ندادی گفتم کم زدی باید زیاد میزدی گفت خب هرکسی اخلاقی داره گفتم نخیر مگه تو مرد من نیستی مگه مردا ناز خانومشونو نمیخرن خب باید نازمو میخریدی فشارم داد تو بغلش خندید و بهم گفت توله 

بعد گفت گریه نکن زشته کسی رد میشه میبینه 😒

گزارش نزنید 😢😢😢😢😢

میدونم لوسم خیلی زیاد 😫

جوووون خوب کاری کردی 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😐😐به سلامتی ودل خوش

در این شب فرخنده چه خبر خوش یمنی😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2728
2738
شب فرخنده؟ '😂

هر شبی که تو باشی

اون باشه

شب جمعس دیگه😐😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
😢😢😢😢😢دلم خیلییی براش تنگ شده بود

جوون 😍💋❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706